Jump to content
Българският форум за музиканти

Парче за градивна критика :)


Recommended Posts

Ей тука на, посред нощ, произведох една композиция, след известно количество бири (следователно не ме мъмрете за свиренето и смесването), но за всичко останало, очаквам градивна критика:

 

http://soundcloud.co.../dm-88-draft-01

 

П.П. Предполага се, че ще има женски вокал изотгоре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много як прогресив! Само солото преди паузата с пианото леко бърза и не се откроява толкова. Като цяло обещава да е яко парче, стига вокалите да са интересни също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мааалееей, хищник! :godbless:

 

Пак си направил подложка, та вокалните размисли на човека трудно да се удържат в рамките на "санитарния минимум". :greenball:

Как се казва това парче? И много интересно с това пиано, накъде ще го развиеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aceof - прав си, наистина прилича, но за късмет, го чувам за първи път. Все пак никой от нас не е застрахован срещу такива неща - все пак рифа е достатъчно простичък, за да може да хрумне на доста хора.

 

Паузата след солото и на мен малко ми звучи странно, тъй че ще я мисля.

Иначе парчето е за бандата, в която свиря понастоящем (Sevi), тъй че очаквам оттам скорошно включване с вокал. Като има развитие, ще постна :)

 

П.П. Мерси на всички за коментарите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Зашев,

 

Искам най-официално да заявя, че съм Ви фен и да изразя своето най-искрено възхищение от Вашите творби!

Ако съвсем случайно, някой ден изпаднете в нужда от приличен басист, само ми напишете едно ЛС...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е много емоционално и мен ме въвлече. Не ми се струва толкова прогресив, заради по - лесния ( комерсиален :) ) начин на развитие на темите. Обаче саундът като цяло е мощен и подложката на припева с бас, клавир и китарен риф е много, много добра. Определено очаквах да се включат екстремни мъжки вокали с някакъв мелодичен бридж. Чудя се дали парчето няма да е тежко в този вариант за SEVI?

Успех и благодарско за споделянето :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.