Jump to content
Българският форум за музиканти

"stories"


Recommended Posts

http://info.datacom.bg/fenixbg/Ninko%20Evg...-%20Stories.mp3

 

За някое от предишните казахте, че е музика за стриптийз ( :green: ), а това?

 

Дано ви хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намали малко само "баса" че ми изкърти ушите :P иначе е готино :ph34r::D:P

Ще, ще! само че няма да е тия дни, ама като имам време изцяло нов микс ще му правя. И малко семпли на говорещи хора искам да включа, ама не знам откъде да си намеря. Пробвах от няколко филма директно да запиша, но (както се досещате) звукът е под всякаква критика. :P Ако някой може да помогне - насам! ;)

 

Още мнения и забележки? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш да теглиш говор от филми най-добре ако имаш cooledit да си свалиш в компа някой филм и след това да го отвориш през програмата като му дадеш да отдели звуковия файл от видео файла - има такава опция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш да теглиш говор от филми най-добре ако имаш cooledit да си свалиш в компа някой филм и след това да го отвориш през програмата като му дадеш да отдели звуковия файл от видео файла - има такава опция

10х! Ще го направя скоро и ще постна пак тук резултата :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миииииии все е дно си работил с Мишо Шамара ама той пее по-зле от тебе и китарката ти. не това пак е негативно кви ги мисля какво значение придобиват Мишо не мое да пее а ти можеш с китарката. те тва е харесва ми, но е много суровичко за мене щото аз мн ама мн си падам по богатия аранжимент както може би се забелязва :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миииииии все е дно си работил с Мишо Шамара ама той пее по-зле от тебе и китарката ти. не това пак е негативно кви ги мисля какво значение придобиват Мишо не мое да пее а ти можеш с китарката. те тва е харесва ми, но е много суровичко за мене щото аз мн ама мн си падам по богатия аранжимент както може би се забелязва :D

Ми, знам, че е суровичко, ама за приличен резултат е необходим човек, който доста разбира от саунд инжинийринг (ама как гот звучи на БГ :green: ) или време, за което тоз човек да ме светне за много неща в областта. Не знам дали на другите им е писнало, ама пак ще си кажа, че с теб си имаме идеята за тандем! Гответе се за двоен удар!!! :guitar: :ph34r: А дотогава пишете нещичко и тук..., ам? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може ли да съм малко критичен? :killyou:

Разбира се

Аз не поствам нещо с цел някой да каже евала, страхотно, само така и т.н.

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам за предишните ама това ми прилича на музика за стриптийз :green:

що не затвърдиш малко темата в началото и после давай солата :violin:

Редактирано от Putniq Bega4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.