Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Наближаваше рожденият ми ден. Трудно се избира подарък, затова им помогнах. Поръчах си това.DSC00308.jpgDSC00309.jpgБлизките ми се казват Уекслър и затова написах тяхното лого на главата. Сложих истински адаптери, дори единия пот смених с пушпул и се получи това...DSC00519.jpg:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна е! Моите поздравления.

Аз, като голям фен на Лес Пол, бих се зарадвал много на един хубав видео запис с хубав амп.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абсолютно! Аз имам Гибсън ЛП и ми е много любопитно да ги сравня с твоя, макар и само на запис.

Само една последна молба - би ми се искало само китара - кабел - лампов амп - микрофон.

Надявам се, че не искам много.. ;)

 

ПП: Флейм топ-а изглежда супер!

Грифа е махагон, нали? Защото виждам сглобка ( лепене) околи 2-ра позиция .... главата е отделно парче махагон?

 

ПП2: Сега като погледнах внимателно не ми прилича на махагон. Би ли споделил подробно какви са материалите?

Благодаря предварително!

Редактирано от shtur4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш на махагон си прилича.

ДОбре изглежда. :hooray:

Отзад скри ли ги снадките ?

Натурален байндинг ли си оставил (не си личи от снимките)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав. Лес Полът (чувал съм) свири по-добре с набримчен амп. Просто пее...

Абе и аз съм на тоя акъл,за разлика от оТзвучителите :lol:

Поздравления за изработката,Майстор си :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А за главата ли говорите... грифа гледах :blush:

Но от тази снимка няма да се разбере докато не ни кажат май ...

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има китове за $100. Реших, че е твърде евтино за подарък за мен и си избрах този.http://www.byoguitar...uitar-Kits.aspx

В момента не намирам LP Standard,беше $240. Всичко беше махагон (едва ли Хондураски), фингърборда - палисандър. Дойде със всички капачки, винтчета, хардуер, нът, струни, ключове, адаптери (нек и бридж) потенциометри със запоени кабели, кабел и перо.

Предвидливо си бях поръчал хъмбъкери на Кент Армстронг модел PAF, от Капъша взех кремави рамки (щото дойдоха с черни), както и 500К пушпул пот.

Не бих се справил без помощта на най-добрия лютиер, пожелал да остане анонимен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.