Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за кардан ако може...


Recommended Posts

И аз така мисля поне от това което съм прочел за него,но все пак не съм се докосвал до тази машинка и незнам то на думи е едно...но ми изглежда хеви диути.Пък и пише че е доста стабилен и ми харесаха чукчетата най-вече.Но все пак ако някй може да ми каже нещо в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да флуудвам но горната снимка просто нещо изчезна за това слагам 2 сега и наистина някой ако може да каже нещо за тази машинка ще съм му много благодарен. MAPEX JANUS e модела.

 

MapexJanus.jpg

 

MapexJanus2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимай,ако ти го дават за по-малко от 800лв.Кажи каква пара можеш да го вземеш и ние ще ти кажем,дали е оферта.Мапекс по принцип са много сериозна фирма и не би трябвало да има проблеми.Ако си и още млад(не си минал 20г.) няма защо и да се притесняваш,дали ще ти пасне на кракът,защото ще се адаптираш за месец.Педала е добър както виждам:с двойна верига,хубаво карданче,хубава бесилка,добри чукчета(с ограничител),но все пак не е по-добър от DW5000 или Тама Iron Cobra,така че ако е на същата цена като тях си вземи нещо от двете.Аз свиря с 5000 и ти го препоръчвам горещо,но и Марех-а е много добър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AccesS май не си съгласен с bonzo :unsure:

 

Аз гледах този кардан в нет-а по някой сайтове цената варира от 250 $ - 300 $.

Но искам да знам някой който е ползвал такув кардан да ми каже кое е добре и кое му куца.Колкото до краката нямам проблем аз нося 45-ти номер чипици :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AccesS май не си съгласен с bonzo :unsure:

 

Аз гледах този кардан в нет-а по някой сайтове цената варира от 250 $ - 300 $.

Но искам да знам някой който е ползвал такув кардан да ми каже кое е добре и кое му куца.Колкото до краката нямам проблем аз нося 45-ти номер чипици :unsure:

AccesS май е момиче :unsure: при това доста красиво :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам някой да е ползвал такъв точно от пишещите във форума тъй че всичко е движене на въздуха и общи приказки, ако си го харесал, взимай го и тва е :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да усетих че няма конкрентна информация от потребителите на тоя форум.

Абе този кардан ша са взима струва си даже само заради вида му хаха фъзарийка гъзарийка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да усетих че няма конкрентна информация от потребителите на тоя форум.

е, това беше генерализирано и леко нахално изказване, така със сигурност информация не се получава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да усетих че няма конкрентна информация от потребителите на тоя форум.

е, това беше генерализирано и леко нахално изказване, така със сигурност информация не се получава :D

 

какво ще рече генерализирано,споко нищо лошо не искам да кажа с това пък и никой не е длъжен да ми дава няква информация аз просто питам пък ако някой каже добре ако не здраве да е ай със здраве иначе ти свестни работи пишеш във форума като гледам :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз имам кардан MAPEX по стар модел от този но ми върши добра работа.Според мен по важно е какво можеш да правиш с него а не само да го имаш за слава на модела :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.