Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Posted

Нещо се заиграх посред нощ и направих това тракче. Тромпетисти едва ли ще се включат , но е голяма зарибявка , стана късно и моя джем друг път :) Ако има и хип хопъри ще се изкефя :P

 

http://soundcloud.com/user9552137/jumptothejam-cantaloop

  • Like 2
Posted (edited)

Май доста неритмично ми се получи , но ще открия . За вдъхновение няма да стане , ама поне да се включи и някой друг да ми покаже как се прави :)

 

http://soundcloud.com/user9552137/cantaloop-jam

Edited by ultramega

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.