Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко китари имате?


LOE

Колко китари имате?  

220 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Форума ли се бъгна или мдфк е тръгнал да оправя правописни грешки?

Аз пък не разбрах къде имам правописна грешка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз гласувах за една китара Ibanez RG1527...въпреки че в момента я очаквам да пристигне и фактически не съм собственик на нито една пръчка в настоящия момент...обаче наскоро си продадох старата китара Ibanez RG7321 с която ме свързваха много емоционални спомени...и не защото парите бяха проблем...тия пари за които я дадох бих ги събрал за два три месеца...обаче...знам че след като се появи новата ми китара старата щеше да бъде осъдена да мухлясва в куфара си за вечни времена...а би било по- добре да и се радва някой...с което наистина сполучих понеже стана собственост на китарист на уважавана от мене банда и ще си я гледкам по концерти и ще и се радвам.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Fender Strat.

2.Акустични Кремони-2бр.

3.Акустичен Пълдин-1бр.

4.бас-руска изработка-1бр.

5.Мандолина-1бр. маде ин Аржентина.

 

Чакам списъка на ВижънДан:):unsure::unsure::greenball:

:metalist::metalist:

:virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един скуайър страт и сега си търся акустичка(по-точно бачкам че степендията я похарчих веке ;) ) :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

strat copy китарка

epiphone accu bass custom най-якия и основния инструмент

orpheus semi acoustic много vintage изглежда, а и звучи. в началото това, че звучи ме изненада искрено.

kremona bass в момента отдадена в името на благородна кауза на колежка басистка. може би най-удобния и прав гриф на БГ бас, който съм пробвал. естествено е рефретван и оправян. за сметка на това тялото е супер леко и е специфичен баланса докато свириш.

мотаят се и две кухи кремони казанлъци, но не се броят.

иначе гласувах 1, щото си помислих, че е само за китари а не за басове, акустични...ама който първо гласува а после чете тва е положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Еми трички с тенденция да станат четири до края на другата седмица. Като се набляга на българското Орфей- соло и бас и Кремона акустична. Всичките са в движение и с технически преглед ;)

Редактирано от Child^in^Time
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм 2 са ...

едната е кремона(ве4е не се знае колко е кремона де (нови адаптери потенциометри промени по грифа и тн))

и едно много окачено Flying V (jackson) (ма и то ве4е нз дали е джаксон (и на него му сменявах адаптери и тн ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.