Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко китари имате?


LOE

Колко китари имате?  

220 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Аз си имам само една електричка - custom - Bai Ross Signature :D Aма той Лорда мноо добре знае тва. :D

Важното е работа да ми върши... Иначе аз от бая време се каня на чичо доктор да я водя. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз си имам само една електричка - custom - Bai Ross Signature :ph34r: Aма той Лорда мноо добре знае тва. :headbang:

Важното е работа да ми върши... Иначе аз от бая време се каня на чичо доктор да я водя. :think:

:P Не е Bai Ross Signature, а Custom Rossir

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една акустична Стаг, една акустична Флоренция (по на 2 месеца са) и една електрическа Puldin(бахти китука)! Така че са 3...

 

Но след 3-4 дни пристига дългоочаквания Ibanez - ГРГ 270 Б ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Или "колко жени" обаче всяко гласуване трябва да се придружава от провокиращи снимки - инъче не важи. Интересна тема ще стане...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам сега тия 13 човека които не си знаят китарите да теглят чоп и 6 от тях да подарят по една китара на шестимата които нямат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Онова дет прай "дисторшъна" мисля , че е :

1ви вариант : два диода и други чаркалаци

2ри вариант : лампи и чаркалаци

3ти вариант : интегална схема .

 

 

На тебе кое ти трябва ?

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих предложил,след като има разчитащи на шанс,да им се организира възможност.Може да се обмисли вариант,за събиране на средства - напр по 1;2..5лв. от всеки желаещ участник във форума(при близо 2700 регистрирани,сумата става прилична)и да се разиграва някакъв тип томбола(напр. по Коледа),която да излъчи един или повече(според предварително уточнение)печеливши.След това,според интересите и(или) необходимостите,да им се закупи техн. оборудване(или др. неща - литература; финансиране на образователен курс.... кой от каквото прецени ,че се нуждае).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.