Jump to content
Българският форум за музиканти

Български транс :)


FFFDF

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Тва е майтапчийски проект на човека, който стои в основата на бая други такива (БИЧЕТО, например :-)), но и на бая по-сериозни проекти... ;-)

 

Още един негов майтапчийски пример... ;-)

 

http://www.youtube.com/watch?v=0errF6bg7QE&feature=endscreen&NR=1

 

А ето го и него... ;-)

 

friday989427fd8b50c24b03b6a6ba1037f50f.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=Yn8phRqmN9c

Редактирано от yordaniy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Така де - точно "Пламен" е те тоя с маската - басиста-преводач, дето отива на купон с тениска на Sodom в клипа по-горе... Негово дело е и клипа в първия пост. ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен любимото ми е:

 

Имаме много време.

We have a lot of weather.

 

 

Нека обсъдим защо толкова ни кефи Бичето след като няма никаква адекватна причина за това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се изразил ясно - фен съм на Бичето и затова проявявам интерес и към други продукти на същия екип.

 

FFFDF, как да няма? Май иронията е последното ни оръжие срещу "българската музика" която струи от де-що медии има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май иронията е последното ни оръжие срещу "българската музика" която струи от де-що медии има.

 

Подкрепям! ...И не само срещу "българската музика"; срещу посоката, в която се променя бавно (всъщност, вече бая бързо) и славно българският манталитет - също... Да си спомним кога се "роди" Бичето? :-)

 

А, вероятно, неслучайно (идеята зад) Бичето "спа" 10-ина години в некъв сандък в неква къща в некво село - просто е чакал, надявайки се е да не се "събуди" никога - нали уж ново време, нови ценности и идеали, пропаганда, ЕС, магистрали, алабала... Голем оптимист! :-)

 

<Лек offtopic:>

 

В тоя ред на мисли, един поздрав от мен! :-) Макар и не чак толкова български, а и въпреки пословичния кретенизъм, идиотизъм, или каквото там му викат, на Патън, текстът може да бъде интерпретиран по доста актуален за ситуацията, в която се намираме, начин...

 

http://www.youtube.com/watch?v=n6R3cEVkFPg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.