Jump to content
Българският форум за музиканти

Мистерия !?!?


Recommended Posts

Колеги, случи ми се нещо много странно и трябва да разбера защо :)

 

Взимам си аз един Kaossilator Pro чисто нов от MCI, нося го в къщи, включвам го - не светва.

Реших, че нещо е повреден и за да видя къде е проблемът, измерих изхода на захранването - всичко си беше ОК - 9 волта.

Пробвах в стаята със студиото ми - не, в хола - не.

Реших, че ще го върна в магазина но за всеки случай реших и сутринта да пробвам - същата работа. Не светва изобщо.

Отивам в магазина, включват го да видят какво му е и той светва!?!?! Вярно при първоначално включване му светеха повече копчета от нормалното но при рестарт си тръгна съвсем нормално. И сега в къщи си работи без проблем.

 

От какво може да се е получило това???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не мисля, че може да се направи адекватен отговор! И на мен са ми се случвали подобни неща, като примерно процесора на китарата да се рестартира сам, да му светнат всичките копчета и да забие! Е такива работи!

Сигурен съм, че и на корг да пишеш и те няма адекватно да отговорят! Темата няма никакъв смисъл, важното е, че работи и има гаранция!

Толкоз!

Редактирано от lyu_records
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем с енергоспеставаща лампа Филипс. Спря да свети и е в гаранция. Фасунгата е ОК. Занесох я в магазина - свети. Връщам се вкъщи - пак свети към 2 дни и спря. Дали да не мина през църква?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно доста неща не са предвидени за соц. ел. инсталации :) И аз имах проблем с крушки и нови уреди вкъщи (немузикални). Кафемашната ми забиваше по време на правене на кафе ... сега се оправи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.