Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте си мнението за тази китара


drakon

Recommended Posts

Едвали ще намериш такава в България.Аз по различно освен формата на главата на грифа не виждам.Ако си фин на фендерите си вземи един направен в Япония стратокастър за 250 кинта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвали ще намериш такава в България.Аз по различно освен формата на главата на грифа не виждам.Ако си фин на фендерите си вземи един направен в Япония стратокастър за 250 кинта

я кажи откъде тоя японски страт за 250 лв? да си взема 3-4 бройки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех кольо кольо... не научи разликата между китай и япония :godbless: относно китарите и мен са ми казвали че от тези които са под 400 лв са най-добре фендер страт въпреки, ч аз още си жуля на кремонката. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно китарите и мен са ми казвали че от тези които са под 400 лв са най-добре фендер страт въпреки, ч аз още си жуля на кремонката. :)

де го видя тоя фендер страт за 400 да ходя да си купя??? най евтините в бг са мексиканските около 1000лв :D

ейй не научихте разликата между Фендер и Скуаер бай Фендер :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете какво мислите за FENDER STARCASTER Electric Guitar PACK

Става ли като за начинаещ?

Мерси :P:D

ако е тоя който киризих в и бей за 91$ ......

:)

ако можеш да си позволиш нещо около 250 евро ше е подходящо за стартова китара,к'вато и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително! Аз примерно си взех от ибей новакитара за 90 евро с пощенските разходи за още 25 амп 25 ватов 3 канален и за още 15 един дист арион... От ибей хубави неща попадат, а за китари да не говорим... Просто не трябва да стватае роби на марките (въпреки че аз почвам да се пристрастявам към моята :godbless: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително! Аз примерно си взех от ибей новакитара за 90 евро с пощенските разходи за още 25 амп 25 ватов 3 канален и за още 15 един дист арион... От ибей хубави неща попадат, а за китари да не говорим... Просто не трябва да стватае роби на марките (въпреки че аз почвам да се пристрастявам към моята :) )

А аз да попитам как купуваш от ebay как ти ги доставят и мога ли да си заупя аз нещо ако нямам 18

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми при мен беше малко врътка щото бях в германия и пазарувах от акаунта на братовчедка ми :bravo: Иначе ако не си пълнолетен няма как да имаш PayPal акаунт и съответно да можеш да пазаруваш... А иначе ако ще си купуваш нещо от ибей най-добре даваш адреса на човек който е в чужбина и скоро ще се връща... На мене щяха да ми искат по около 70 евро за бройка а ми ги докараха за 40 на една от границите (тъпи митничари :) )

 

Ае успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.