Jump to content
Българският форум за музиканти

Kак се прави fat strat?


Recommended Posts

Че защо да не е и с само един хъм.Малко ли метъли свирят така?Слага един хъм на бриджа и е готов.И не съм съгласен че трябва да си купува нов пикгард.Нищо не му коства да си го изреже.Не виждам трудността в занятието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че защо да не е и с само един хъм.Малко ли метъли свирят така?Слага един хъм на бриджа и е готов.И не съм съгласен че трябва да си купува нов пикгард.Нищо не му коства да си го изреже.Не виждам трудността в занятието.

Съгласен съм, че изрязването ще е по-лесния вариант, но изрязването може и да не се получи както трябва и в крайна сметка пак да се наложи да купувам нов пикгард.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да си купи готов пикгард, да си го оборудва и да го метне на китарата. А още по-добре е, че за тази китара се намират. :greenball:

Аз доста търсех за Squier Bullet Strat, но не намерих. Ако знаеш къде из София мога да намеря моля те драсни.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не знам къде си търсил и не е имало,

но ето няколко места, където можеш да провериш:

 

1. В 'Малкия ЦУМ' на Пиротска.

2. В Райсинг Форс. пак горе долу там,

3. при Къпъша... а този се намира между горните двата.

4. може да провериш и в Гема Мюзик - и той е на Пиротска.

 

 

Аз си купих от Малкия Цум.

 

Има разлика в разположението на дупките за винтовете между плочките за Squier и за тези на fender..

Тази която бях взел е с разпложение като на Фендер.

 

Това обаче не би трябвало да те притеснява, защото новите дупки се правят само с леко натискане на отвертката,

а старите дупки се покриват и не се виждат.

 

Поздрави!

Редактирано от programista
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Мен ме притесняваше като размер дали ще намеря и търсех точно за моя модел китара, но щом казваш, че са само дупките опции много. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Все пак свали пикгарда за сравнение в магазина. Пак казвам че за тази китара лесно се намира, само трябва да се разходиш по гореспменатите места!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.