Jump to content
Българският форум за музиканти

алоха


Recommended Posts

nickname: ```````` или - ако това ви е трудно за изговаряне:") - DIhanie`

 

Малко ми е необичайно да пиша лична информация пред непознати. Винаги ми е някакси на терсене.

 

Възраст: 16

Рожденна дата: 5 октомври

Образование: начално - ОУ 'Любен Каравелов' - Русе

средно - МГ 'Баба Тонка' - Русе

Вашият инструмент/и: Свирила съм на цигулка 5 години. До 5-ти клас, когато се преместих в математическата. Не съм спряла да свиря, за да решавам задачи - просто така се стекоха нещата. В момента пея..много простичко звучи, но просто нямам време и да свиря.

Предпочитан музикален стил: не следя стилове. "Не се ограничавам в тях" - това звучи изтъркано, а аз не обичам да говоря клиширани неща. Просто търся музиката си - посока- метъл, готик, класика. Но понякога вятърът ме отвява съвсем другаде.

Интереси: тенис на корт, архитектура, музика, литература....

Хоби: Това което при мен може да мине за хоби е че събирам всякакви цитати. Всичко което ми грабне вниманието

Любим цвят: оранжево (това го пиша само за да обосновя многото му използване из постовете ми)

Обича: да живее

Мрази: общоприетото

Търпи: доста

Нетърпи: лицемерието

В кратце(или с две думи за вас самите):Ненавиждам инертността, тъпотата, общоприетите баналности.Обожавам огъня, движението, свободата и се старая да се издигна от калта до звездите. Карам сърцето и мозъка си да се разперят като опашка на паун.

Антоан-Огюст Прео

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AXE това ще го приема за комплимент:")))

Леко само се чувствам не на място... и много се старая да не ми личи:")..ама не ми се получава:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Се недоял той....Ей, НИке, че се Усвиниж, ве!

 

после как че свириш на баса, като пуснеш сланини по пръстите и връз тех!

 

Мани баса, ами китарата??? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.