Jump to content
Българският форум за музиканти

Как да помогна?


Recommended Posts

Ето някои неща, които ще бъдат много полезни за радиото и съответно за вас:

 

Популяризиране на радиото

* Кажете на всичките си фенове за него.

* Ако пишете в други форуми и ви позволят - напишете 2-3 думи.

* Увеличете рейтинга на радиото за да може да се показва по-високо в класациите и съответно да се вижда от повече хора. Това става като идете на страницата и натиснете жълтия бутон плей. В новоотворения прозорец можете да видите коя песен тече в момента. Някъде по средата долу трябва да видите едно комбо боксче с надпис Rate This Station. Изберете номер 5 от менюто ;)

* Слушайте радиото. Системата засича колко време сте били включени и после изчислява рейтинг и по това. Има какво да чуете. Сравнете се със средните западни групи. Мисля, че ще ви е полезно. Ако пък не искате да слушате - стойте включени и изключете звука :P

* Ако имате някаква друга идея за реклама - кажете да я обсъдим.

 

Колкото по популярно е радиото - толкова повече хора ще ви чуят не само в България но и в чужбина!

 

Търсите ли хора за радиото?

* Търсим хора с опит, които искат да помагат. За сега пари няма за това ни трябват ентусиасти.

* Водещи - Ако някой иска да води предаване да ми прати концепция и ако е готина - пускам го веднага. Условията са да има къде да си записва предаванията в домашни условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Само да уточня, че за да ви се появи изобщо опцията за гласуване за радиото трябва да се регистрирате. Не е сложно :ph34r: попълвате си емейл, юзър-нейм и парола и след още 120 секунди ще можете да гласувате за нащо си радио! :bravo: Айде, давайте с рейтинг атаките! :bravo:

П.П. Всъщност мисля, че няма да е зле да се помогне и с повечко наши си песни, че доколкото забелязах съотношението наши/чужди парчета не е много в наша полза... Не, че има лошо да се слушат и чуждите неща, ама и ние няма да се излагаме, я! Така, че не се срамувайте а пращайте парчета, особено ако си заслужават! (дори и само според вас... пък той мюзикмен ще намери начин да отсява) :green: :D

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе интерестно ми е дали някой няма да се навие да запише някакъв репортаж или нещо като интервю с музиканти и да го пуснем в РаДИОто ... Аз не ща щото имам гаден глас :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе регистриран съм, ама и след 2 часа слушане никъде не излиза такова за оценяване на радиото? Що така :think:

ми не знам... :think: а логнал ли си се? На самия плейър кутийката за рейтинга е точно на мястото за ник-нейма и паролата - когато си ги въведеш и се логнеш - списъчето за гласуване излиза на тяхно място! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да не си мислите, че ви говоря празни приказки ето някои факти.

За няколко дена от близо 400 радиа в този жанр вече сме на 157-мо място

Целата е да достигнем поне 20-то за да се показваме в първата страница.

И това е станало само с 19 вота и 154 слушателски часа.

 

Имайте в предвид, че там излъчва куцо и сакато и трябва по накакъв начин да излезем от листата на малкослушаните радиа за да си дойде всичко на мястото :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да не си мислите, че ви говоря празни приказки ето някои факти.

За няколко дена от близо 400 радиа в този жанр вече сме на 157-мо място

Целата е да достигнем поне 20-то за да се показваме в първата страница.

И това е станало само с 19 вота и 154 слушателски часа.

 

Имайте в предвид, че там излъчва куцо и сакато и трябва по накакъв начин да излезем от листата на малкослушаните радиа за да си дойде всичко на мястото :)

Странно. Аз гласувах пак :green: И наистина вотовете станаха 20 !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

musicman , да знаеш , че вече съм свободен от всякакви ангажименти , ангажиращи 90% време , затова ако имаш някаква работа за мен пиши

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

...musicman, можеш да разчиташ на помощ откъм предварителен запис на предавания...ако някой има секси концепция за предаване и няма къде или не може - насам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.