Jump to content
Българският форум за музиканти

Старт пак "Берингер"


nevdomy

Recommended Posts

Здрасти на всички,какво бихте казали за това?

http://www.behringer.com/BASS-GUITAR-PACK/index.cfm?lang=ENG

Пробвал съм китарният пак и беше що годе добре за 300лв.+кубе.

Това има ли го вече в България и къде ?

а съответно и на каква цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тоя стартов пакет е салата(като повечето други) :)Защо не събереш още 50-100лв и си вземи един приличен бас :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта на тия пакети е именно хлапета, които не са пипали инструмент, ама имат мерак, да разберат дали изобщо им се свири, дали им се отдава и ако да - какво точно искат от инструмента. Като всичкото това ако може, да дойде на една поносима и прежалима (за родителите, които дават парите) сума. :)

Ако ти вече си си отговорил да тия въпроси, и то с "ДА", то направо скачащ от графата "пробващ се" в графа "начинаещ басист" и си търсиш добър начален бас - Washburn, Squire, Stagg - все са по- добри от тоя.

Като правило - колкото по- скъп бас си вземеш, толкова по- късно ще почнеш да си недоволен от него. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами каот за начинаещ//ози бас с кубенцето ще звучи пъти повече от кремоната бас за 100-150 лв...+вермоната която ще си купиш за още толкова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа във всичко това което прочетох до тук има ного смисъл :) и наистина аз подкрепям мнението че е по добре да вкараш още някои лев и да си земещ нещо малко по добро което да ти върши работа без да се налага да си чупиш пръстите защото нали се сещаш че ако си начинаещ и не си пипал ни БАС ни Китара то това означава че ще ревеш от пръсти ако земеш нещо гадничко като тоя стартов пакет :wall: по добре си земи един Стаг къде къде по добре ще ти е с него, а не са и много скупи тия инструменти B) така че съвета ми е замисли се за какво си даваш парите и наистина ли искаш да се занимаваш с музика :), защото това са си доста финанси B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да... и аз съм съгласен с всичко казано в този случай. Това е като уред, който е няколко в едно... Пестиш пари, но не получаваш нищо особено като качество. Имам два баса - Стаг и Уошбърн и въпреки, че са различни като класа инструменти съм много доволен от тях. Стага си има плюсове, има и минуси, но всеки би се съгласил, че не са чак толкова зле. Като визия е добре, а като звук, след като го моднах малко чрез изпилване на струнника, защото боята изолираше добре заземяването и леко бръмчеше от електрониката, вече е ОК. 4 струнен с 24 позиции. Цената му беше 340 лева, сега може и да е по-малко, а и скоро може да съм без него... чудя се още...

 

13796.jpg

 

За Уошбърна мога да кажа, че съм повече от доволен! 5 струнна машинка с активна електроника... Направо къса глави! 20 позиции. Като цяло доста тежко звучене има ако човек иска агресийка в музиката! Цената му беше някъде 520 лева.

 

xb125.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече започвам да се влюбвам в този Стаг :godbless: наистина много добра форма на тялото, до колкото виждам е със 2 сингъл соул адептера и един хъмбъкер, виждам че е с потенциометрите са 3 на брой, предполагам че първия е за 2-та сингъл соул адаптера, втория за хъмбъкера, а третия естесвено е тон :think: ....незнам дали съм прав но аз така си го представям :godbless: а и позициите за мен е предимство че са 24 просто идеалничко :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не позна - само с 2 сингъл коила е - едното е сплит - с 2бобини P-bass тип, а другото е J-bass

чувам напоследък (макар 4е още не съм виждал на живо) добри думи и за марката Vintage

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не позна - само с 2 сингъл коила е - едното е сплит - с 2бобини P-bass тип, а другото е J-bass

чувам напоследък (макар 4е още не съм виждал на живо) добри думи и за марката Vintage

Vinatge се продават в РФ. Има няколко изложени модела - един 4-струнен фретлес,един 5 струнен и няколко 4-струнии с прагове. Много приятно изглеждат,но не съм ги пробвал. И не са толко скъпи. На цените на Скуаерите там (най-евтиния май ~400лв ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.