Jump to content
Българският форум за музиканти

Esp китари


Recommended Posts

аз като имам френд който е в Юс и ако му преведа на сметката сумата за китара или каквото искам а той порьчва от там каквото искам с неговата карта

до тук лесно но после ?

 

как ще ми я прати,че да си я получа без някакви странични плащаниа ? и най важното е да си я получа :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква карта сте пробвали?

В ПейПал се приемат само карти издадени на човек, чиито адрес е в САЩ и другите страни от списъка. Доскоро дори Китай не бяха вътре. А БГ 101% ни няма. И затова не можеш да се регнеш! Вариантът е да имаш адрес в ЮК (примерно), да си извадиш кредитка от ЮК банка с този ти ЮК адрес и след това ще се регнеш и в ПейПал. Затова питам КАК да хелл става тоя номер?

 

П.П. Пробвал съм ВИЗА на ПИБ, издадена на мое име с адреса ми в БГ. Тя върви навсякъде, но не става за ПейПал. Както и в ЮСА е-магазините, които пък искат да е издадена от ЮС Банка... <_<

 

П.П.2. Купувал съм от еБей МНОГО неща, както нови, така и 2-ра ръка, включително китарата ми и всичко е ПЕРФЕКТНО!

Е това,че ти трябва карта от САЩ и адреса ти да е в САЩ не го знаех честно казано... :P Жалко наистина. ;)

 

П.П. Аз също пазарувам редовно и по МНОГО от ибей, но аз съм женен за американка и като ми трябва нещо ползвам нейната карта, така че това няма как да го знам. Кофти е, че сериозните продавачи не ползват US Postal Service и като питаш за шипинг искат майка си и баща си и като поръчвам нещо по-едричко и аз ползвам дроп в САЩ...

 

П.П.П. Дано скоро и нас ни вкарат във въпросния списък. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.