Jump to content
Българският форум за музиканти

Равноделни и не дотам....


kirilsat

Recommended Posts

Взех, да се заигравам с мишока и ми стана интересно... Записах едно експериментче и го споделям с вас! Дано да ви хареса?! :music:

Когато имам време за игра, ще пробвам и други хорца и ръченици, които смятам, да публикувам в тази тема!

Ще се радвам на коментари и препоръки! :thx:

Успехи! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря, колега! :cheers2:

Кефя се на момента, но на другия ден, въобще не ми харесва.... :no:

Днес, със усмивка направих, нещо като кавър, на една, култова за прехода песен! :dance:

Приятно слушане и не ме замеряйте с камъни и домати!!! :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:godbless: Евала, много ме изкефи с влашкото, щото от известно време и аз се запалих по такива неща, като това Трансилванско, циганско. :cheers2: Много разнообразна и интересна хармония имат. Ще взема да го науча и твойто влашко тази година! Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Високо оценявам това, което правиш.

Искаш препоръки - според мен по-добре ти се получава традиционното, спрямо "фюжъна".

Т.е. стой по-близо до корена, ок вкарвай нещо ново, но внимавай с кросовъра, за да не се пресолява манджата.

На моменти не си прецизен, както през по-голямата част. ( ето какво да работиш)

 

"Кефя се на момента, но на другия ден, въобще не ми харесва...."

това е много познато и е напълно в реда на нещата.

Продължавай напред, кефи ме посоката, по която си поел!

Ще чакам още нови неща, а защо не и някой он-лайн урок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! :cheers2:

За прецизността съм наясно, но всичко правя набързо, в зависимост от настроението.... :blush:

Относно микса.... сам не знам на какво да наблегна?! Примерно народно с рок звучене или блус на тамбура?! Процентно кое да е преобладаващо?! Вярно е, че всеки си има собствени предпочитания, но истината едва ли е точно по средата?! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Една схемичка ми се върти в главата и реших, да си поиграя с нея! :secret:

Получиха се няколко мотива, които не са добре свързани! Свиря едно коляно, после излизам и пуша.... връщам се и записвам още някакво мотвче! И те така... :rolleyes:

Редактирано от kirilsat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала Кире, ама не щещ да кажеш, кой те зариби за тази хармония. Дай подложката да драснем и ние нещо отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ако кажа, че хармонията ми дойде на Стив Вай  соло, никой няма да ми повярва....  :punk_guitar:  Никой освен теб!

Сега излизам, но като се върна, ще ти експортна само ритъм китарката! :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Кире дай подложката, да видим каква жица ще избацам в Баку. Тука е много популярна българската черна музика(Азис и ко.).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Похвално, че имаш такива мераци, но няма да е лесно, ако не си свирил в такъв размер...

Схемата е една и съща, "лупната" до края. На мен не ми идват никакви идеи за жица и ми е много интересно, какво ще удариш?! :metalist:

Акордите са dm, F, A#, G, C, am, A#, G, gm и dm.

Поздрави и по-здрави!!! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Отговорено (Редактирано)

Отдавна не съм се отчитал тук...

В последно време ми се върти нещо в главата, ама не знам дали ще стене за интро?! 

Една хармония, в ми минор и три идеи, но коя става и коя не, ще се радвам на мнението ви?! :godbless:

Редактирано от kirilsat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.