Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя от двете хармоники е по-добра?


Коя хармоника предпочитате?  

2 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Привет на всички. Имам голямо колебание, което се дължи на липсата ми на опит и умения. Имам желание да инвестирам в една хубава хармоника, като "свиренето" ми е изцяло хоби. Колебая се между два модела:

http://musicworld.bg/bg/c_868/i_20705/Hohner_M_25701.html

и

http://www.musicworld.bg/bg/c_868/i_27762/Hohner_M_27001.html

Ще се радвам на Вашите мнения, дори ако са за друг модел. В момента имам един евтин китайски боклук с който се зарибих :-), една Weekender 32 и Special 20. Доволен съм от последната, но любопитството и желанието от самообучение ме кара да инвестирам в една хроматика.

 

Благодаря предварително на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото по-скъпа- толкова по-добре:) hoehner са ок, но също и huang съм чел , че са хубави; важно е и гребенът от какъв материал е; дървените гребени май пишеше, че не държат много на влага, но не съм много сигурен - както казват - отиваш на място и пробваш, ако ти дадат:) приятен ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Колега,ако само си чувал за тези "хуй-янг"и не си свирил на тях,не обърквай човека имам такова китайско недорузумение и мога да кажа,че е пълен боклук.По темата не мога да помогна защото не свиря на хроматична,но можеш да се обърнеш към Jim-ph той ще ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hohner CX-12

Seydel ChromaticDeluxe

Seydel Saxony

Suzuki SCX

 

Всичко от по-нисък клас НЕ Е ЗА СВИРЕНЕ. Просто ще изхвърлиш пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hohner CX-12

Seydel ChromaticDeluxe

Seydel Saxony

Suzuki SCX

 

Всичко от по-нисък клас НЕ Е ЗА СВИРЕНЕ. Просто ще изхвърлиш пари.

В България от къде може да се купи някой от тези модели?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.