Jump to content
Българският форум за музиканти

Разликата?


FeramonD

Recommended Posts

няма грешка!!!! ето кво мише в сайта им за буллет:

Squier Bullet is a simple, affordable and practical guitar designed for beginners and students - тоест максимално упростена и евтина китара за начинаещи, докато Страт-а е малко по-добър, но зависи де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... което значи че страта е малко по добър.

Да не си се объркал?

Squeir Bullet Strat e по зле от Squier Strat ? :ph34r:

Тука маи има грешка??? :ph34r:

Ми не съм се объркал! Има повече тремоло и 1 прагче :( което си е предимство за мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознат съм достатъчно със скуеарите и знам че спора ви е излишен, т.к. Bullet Strat e по добър от Strat-a , koйто е пък по добър от Bullet (но без страт след него) , та идеята на объркващия ми пост е че булет и булет страт са различни модификации , аз лично съм с Showmaster и като за пълен аматъор съм супер доволен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запознат съм достатъчно със скуеарите и знам че спора ви е излишен, т.к. Bullet Strat e по добър от Strat-a , koйто е пък по добър от Bullet (но без страт след него) , та идеята на объркващия ми пост е че булет и булет страт са различни модификации , аз лично съм с Showmaster и като за пълен аматъор съм супер доволен ;)

И аз знам така, че Squeir Bullet Strat e по добър от Squier Strat. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Абе не знам ама преди имах Squer Strat и бях супер доволен макар да беш правен в China сега си зех Squer Stratocaster ебати боклука. Че адапторите са некви измислени едно на ръка ама tremolo-to е направо под всякаква критика ако сложиш струни 0.10 и направиш един два benda и моста се връща губиш почти половин тон при опъване на струната веднага се разстройва о са 4 .. кво да говоря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според моделите на марката в момента,bullet е и най-евтиния модел и разликата с афинити е около 50% от цената на булета.Та не знам как булета стана по-добър от афинити :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.