Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте ми струни


NikVicious

Recommended Posts

Понеже не разбирам въобще от струни бих искал някой да ми препоръча възможно най-тънките и сравнително евтини (до 35лв) струни за 4струнен P-bass. Предпочитам да пазарувам онлайн и ако може директно с линк в musicworld или някой подобен сайт. Мерси предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.thomann.de/gb/warwick_46210_red_strings_nickel.htm Тия са едни от най-евтините "тънки"струни в Томан.Все пак,аз бих ти препоръчал тези:

http://www.thomann.de/gb/ghs_ml3045.htm Малко по-дебели са и малко по-скъпи,но според мен са доста по-добри.

Все пак,разгледай форума и чети за струните...различните стилове звучат по различен начин с определен вид струни.

Като откриеш какво търсиш,можеш да поръчаш тези струни в мюзикуърлд на телефона.Цената е същата,каквато е Томан(немската версия) само че имаше някви срокове за поръчка до началото на декември,май...

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rotosound, D'Addario, S.I.T. GHS, LaBella, DR, Fender, Thomastik Infeld, Ernie Ball, Elixir... Това са все марки (не задължително производители), които предлагат качествени продукти. Kакво ще избереш като марка и модел вече зависи от предпочитанията ти за звук и усещане на струните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като свирех с тънки струни, намерих едни корейски Olimpia, единствените 0,40-ки.

Като си ги чистиш с Fast fret, брилянса им остава до 2-3 месеца.

5 струнния комплект е 35 кинта, 4-ката беше по ефтина, ама не помня колко.

Мога да ти кажа къде се продават, ама да не излезе реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.