Jump to content
Българският форум за музиканти

Съвети за създаване на домашно студио за начинаещи?


Recommended Posts

ще ги има ... просто ще ми коства малко повече време от това което смятах ,че ще ми коства . :blush: пук и ся по коледните празници направо парите вървят като ... :secret:

Весели Празници на всички :band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Отговорено (Редактирано)

Ето и няколко снимки както бях обещал ...за в момента взех

Микрофон : Behringer B2 Pro , M Audio Fast Track Ultra ,Поп Филтър на Т.Боне ,слушалки АКГ К121 Студио , стойка на Милениум , Кашон на Мейнл , и др.

Гледах и пакет шумоизолация за 240 лв(120евро) ,но тя по нататъка сега съм се заканил на едни монитори и на една Yamaha APX 500 II и Едно дигитално Пияно... малко по малко :blush: ще стане а и за зашисите ползвам про тулс 8

Ето и снимките > ixw7l1.jpg

Редактирано от Piter Pan Jackson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това помещение е тесла от всякъде по отношение на акустиката.

Много сериозно трябва да се инвестира за да се излезе от неговите проблеми.

Само отбелязвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, поне от снимките изглежда кънтяща стаичката. Като начало, ще трябва да закачиш някакви панели по стените и задължително дебел килим върху теракота на пода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както казах вече съм си харесал един пакет панели ... за ъглите за стените ... ще се постарая да го взема скоро ... келим малко трудно ще намеря извън БГ съм но ако не ще си донеса от вкъщи хахаххах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за коя чужбина става въпрос, но в Европа килими има колкото искаш. Най-малкото виж в IKEA. При всички случай обаче, ще трябва да сложиш нещо на пода (колкото по-голямо и дебело, толкова по-добре), че тези плочки са възможно най-неподходящото подово покритие по отношение на стайната акустика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.