Jump to content
Българският форум за музиканти

Fail or not ?


Thrashed

Recommended Posts

Надявам се да не ме псувате много заради темата, незнам глупава ли е, но винаги като влезна в раздел китара, почти никога няма интересно занимание, затова с тази тема ще се опитам да направя нещата по-интересни.Към модераторите - ако темата не е за тук или е просто глупава ви моля да я премахнете.

 

Сега ето и какво точно намислих:Отдоло съм изредил разни музикални стилове.Вашата задача е да опишете с какво:

-дърво

-дебелина на струните

-форма на китара

-електроника

предпочитате да свирите дадения стил музика.

 

 

блус

траш метъл

джаз

кънтри

рок

 

Ако нещо не ви допада, просто го променете.Ако искате да опишете друг стил - направете го ...

 

PIECE :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще му отговоря,че винаги свиря с 9ки и понякога с 8ци и половината ми китари са в Ми ,останалите в Ми бемол!

Формата на китарата не е много важна ,но съм фен на класическите форми страт ,лес пол или прс и с всяка една китара може да се свирят посочените стилове стига да знаеш как!

:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де .. нека бъде изтрита ... смятях, че може да му е интересно на някой ... съжалявам и за грешката в peace :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абре то, че е интересна интересна е ама ... искам Дейв Мъстеин или поне някой сешън китарист да ми говори за предпочитанията си.... не Бат Пешо с кухарката, де е свирил на китарите на приятелите си за по 5 мин или пък някой келеш свирещ от 2 години имал не повече от 2 китари и той барал китарите на приятелите си за същото време...

 

а за да не влязат в конфронтация и безмислени спорове с горните двама ни Дейв ни сешън китариста ще пишат.... те така

 

piece ама of mind или peace sells все тая

Редактирано от MasterOfDisaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.