Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

200-250 кинта на китара взимат :)

Виждал съм готови неща и се предлага като услуга

Куул

Еми... орентировъчно... колегата wessy е казал нещо по въпроса:

200-250 кинта на китара взимат :P

Иначе аз не смея да давам конкретни цени, още повече, че аз самият не пръскам китари (ама скоро може и да се пробвам на моята заедно с Quad Damage).

Ама предполагам, че колегата Damage може да се навие на нещо по-просто за по-скромна сума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледайте сега...цената зависи изцяло от сложността на проекта, но ориентировъчно около 200 лв, времето за изпълнение е свързано със същото нещо (обикновено 2-3 дена) незнам колко сте навити за подобно нещо ,но засега съм бая зает с едни 3д визуализации и до 2 седмици няма да мога да мисля за това ...хаха иначе има един доста вдъхновяващ Джаксън :)))

а най-големият изрод в БГ се казва Мирчо и е абсолютен ПРО ,но той не си пада много метъл и евентуално цената ще е 2 пъти отгоре.

Друг вариант е слагането на лепенки,така се спестявт доста проблеми и винаги можете да ги махнете без проблем с лака,а и лепенките могат да съдържат графики с фотокачество.Фирмата ми е правила подобни неща за новия сити център ,така че мислете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо куул щото имам приятел който се занимава с  рисуване върху коли и др но не съм го питал!!може да смъкне цената и ако стане и ако има желаещи ще ви кажа къде е...10х за инфото!!!

Същото се отнася и за Quad Damage (вокалиста на Regressor), а подобна подтема се беше разисквала за кратко в Арт темата за китари: ЕТО ТУК.

Ето и въпросната китарка, пръскана от Quad Damage с аерограф ("оная джаджа" която не е само за пръскане върху коли а за всякакъв вид рисуване с техниката аерография) :

guitar.jpg

:D

аз лично не бих си позволил да си окипазя китарата така :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
аз лично не бих си позволил да си окипазя китарата така  :D

Еми това какъв да бъде външния вид на личния инструмент си е индивидуално решение. Някои се кефят на къстъм неща, други си им харесва чистия фабричен дизайн. ;) "Въпрос на вкус - казало кучето и..." нали се сещате какво си облизало! :P

А въпросът за избора на конкретна "картинка" мисля също е ясно, че е индивидуален и се определя преди всичко от клиента! :D

П.П.

Ся забелязвам...Абре струва ли ми ся или туй говедо с два кремонски адаптера се подвизава 
- Ми, не знам, vlex, не съм я правил аз тая китарка, ама май Орфей-ките имаха подобни адаптери! :D Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/off

 

Ахахаха не за друго ми щото имам един такъв в нас, а отделно зех един бас за малко - орфейка със същите на фасон естествено по-тесни :pray: Най-интересното обаче е че имат площ колкото малка държава тия адаптери, а всъщност са сингълки :pray:

 

Виж звук нз какъв вадят :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус - казало кучето и..." нали се сещате какво си облизало! :pray:

Всъщност го е казала котката и си е облизала гъза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.