Jump to content
Българският форум за музиканти

малко инфо за Rоland Va-7


JennY

Recommended Posts

охххххххх емииииии историята е следната трябваше да си купувам сега в сряда роланд ем2000 ама мом4ето разбрало ва7... и абе стана една каша та в тях е ва7 и сигурно тия дни ще ида да го видя но ме интересува този ва-7 дали чете стиловете от роланд ем2000 има ли зип и възможност за слагане на хард??? и да ми кажете по принцип вие на каква цена сте го срещали този клавир 2500 добре ли е??

интересуват ме предимствата пред ем2000 дали си заслужава и най вече за колко сте го срещали вие (цена)?

благодаря предварително :rolleyes:

Редактирано от JennY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

VA7:

100 MB ZIP

new:4000lv

2500-super cena!

Ne se misli.Za hard neznam dali poema.

Vsichki stilove praveni na Roland sa ***.STL

Chete MIDI,style-composer,sequencer.

Jeny,ako go vzemesh shte mi napravish li nqkolko stila?!!Please!!!!!Probno ei tui!

!!!!!!SORY CHE PISHA NA SHLIOKAVICA!!!!!

Редактирано от mrdds
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee лелеe мале някои се сети да ми даде отговор на темата е ама малко касно де......... ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ вече си имам нов роланд ва-7 :):P :P пресен преди 3 часа ми го докараха за 2600лв :) мауе ше си умра от кеф ама работи сас захранването от компа и не мога и на двете едновременно та ше си купувам ново захранване айде ше гаса компа та да си дранкам на придобивката :P :P) :lol:

Редактирано от JennY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охххххххх емииииии историята е следната трябваше да си купувам сега в сряда роланд ем2000 ама мом4ето разбрало ва7... и абе стана една каша та в тях е ва7 и сигурно тия дни ще ида да го видя но ме интересува този ва-7 дали чете стиловете от роланд ем2000 има ли зип и възможност за слагане на хард??? и да ми кажете по принцип вие на каква цена сте го срещали този клавир 2500 добре ли е??

интересуват ме предимствата пред ем2000 дали си заслужава и най вече за колко сте го срещали вие (цена)?

благодаря предварително :)

ВА7 има саунд банка номер 4, която я няма във ЕМ2000 (този модел има само до банка номер 3). Когато излезе ВА7 бе6е голям хит :) Сега ве4е е доста назад от новия Роланд ГМ70, и светлинни години назад от Тайрос 2 или Корд Р1 ХР Про (май гре6а с индфикацията но не6то такова бе6е) като саънд и стилове. А за правене на собствени стилове ползвайте ИМС СТАЙЛ УЪРКС 2000 УНИВЪРСЪЛ. И особено опцията Импорт/Експорт то МИДИ файл/стайл. Можете да си направите перфектни стилове, които зву4ат то4но като оригинала, и 6те си ги ползвате лайф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

thanks пич наясно съм че има мнооооооооого по-добри модели от този и съм наясно и с корг па1екс про ама гледай сега кат за тея пари.... :) не съм забогатяла още за по-добри модели ... не че не ми се иска по добър ама айде бе доволно и на това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.