Jump to content
Българският форум за музиканти

Подобни плъгини на Izotope Nectar ?


pe66o

Recommended Posts

Здравейте,

Преди време ми казаха за плъгина Izotope Nectar и ми върши чудесна работа, но нещо не ме кефи Pitch Correction-a. Забелязва се на места auto-tune-а и изкривява гадно гласа ми.Та въпроса ми е има ли подобен плъгин на Nectar-чето само че да обработва гласа без да се усеща никакво изкривяване.Може и въобще някакъв плъгин за vocal processing ама да изправя някои фълшиви тоневе без да се забелязва изкривяването.Ако някой знае нещо по въпроса за добър плъгин за vocal processing да казва моля! :)

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако само в pitch correction-a ти е проблема, можеш да ползваш отделен такъв плъгин. Най-популярните такива до колкото знам са Celemony Melodyne и Antares Auto-Tune. Но и с тях няма да имаш перфектните резултати де, просто неможе да изпееш нещо фалшиво и плъгина да ти го оправи без никакви дефекти, все едно си го изпял вярно. Може би просто трябва да откриеш кой плъгин ти върши най-задоволителна работа.

Редактирано от Mairomaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря момчета, златни сте.

И все пак да поясня пея много вярно и добре, ходя и на уроци по пеене при много добър учител, просто искам по някакъв начин гласа да ми стане по звучен

като на оригинална песен, защото на мене ми се получава някакси сухо.Имам и доста добро обурудване (за домашен звукузапис) само това ми трябва по някакъв начин да ми стане по звучен гласа.

Ако това може да се постигне и чрез други плъгини пишете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.