Jump to content
Българският форум за музиканти

Boss Me-25 vs Digitech RP255 vs Zoom G2.1Nu


bobomarinov

Recommended Posts

Какво ще ми препоръчате. Аз се бях насочил към Boss-a, но след като видях, че няма drum machine, малко се разубедих. Може ли някой, който е ползвал такова нещо да ме посъветва? (Питам конкретно за тези 3 модела и ви моля да не ми предлагате други)

Редактирано от bobomarinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма дръм машина, защото е мултиефект, а не процесор. Има разлика, макар и трудна за обяснение. Ако ще слагаш Босовете до Зуума и Дигитека, сложи нещо от GT серията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Музикална къща Фактор Бургас имат Digitech 255, цената му беше около 270лв.

Виж тук

http://audioshopbg.com/kitari/efekti/pregled/page/2

Редактирано от Krasi63
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем наскоро бях пред абсолютно същата дилема, бях пуснал и тема тук във форума. Взех си Зум-а - не твърдя, че това е най-добрия избор по-принцип, просто реших че това е най-добрият избор за мен, доволен съм. Имаше няколко доста негативни изказвания по адрес на марката, направо за момент се зачудих, как още не е фалирала тази фирма, но както и да е.

Всъщност вероятността някой да познава добре и трите процесора и същевременно да има точно твоите изисквания към тях яко клони към нула, ще трябва сам да си решиш - няма как.

Ако случайно си вземеш и ти G2.1Nu не пропускай да се похвалиш - можем да обменим саунди ;) . Успех в избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой ми казват,че Digitech-а звучал много "дигитално", а Boss-а имал няква много яка функция superstagg. Това още повече затруднява изборът ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От трите изброени, поне за мен, Boss-а се доближава най-много до истината. Дръм машина - от компа ;)

Редактирано от n1k0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.