Jump to content
Българският форум за музиканти

WIndows7 и Line6 software ?


chalgasucks

Recommended Posts

та имам нов компютър от 4 дена о вчера си записах софтва на Line6 за моят PodX3live и тогава почна проблема, който е следният: докато свря с китарният процесор х3 звукът спира ,компа забива , не иска да се рестартира , дори изкарва син екран с грешки , при което рествам от копчето , след пускането му наново лаптопчето ми сладко става бавно като старата ми щайгичка омайан сладка и след известно време се оправя даречем 10 минути . Та това предполагам се дължи на шибаният софт на Line6 и Windows 7 (64) , та някой да ми се случва подобна трагедия и да е намерил решението на този въпрос, ъпдейтнал съм всичко на х3 като програми съответстващи за новият win7 . ??????????????????????????????????????????????????????

Редактирано от chalgasucks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми 8 е , ама това как влияе върху Software , ила ли решение на този бъг , или трябва да чакам Line6 да се сетят след някоя др. година да си оправят бъга ? трябва да свиря това е основополагащо за мен , ако не мога да си използвам LIne6 х3 както вече 2-3 години го използвам ,ще откача , как да свиря ... в домашни условия ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак не влияе и не виждам да има някакви изисквания да имаш 4 ГБ RAM, които ти преизпълняваш така или иначе :)

 

Какво казват Line 6 за съвместимостта с Win 7 64 bit и какво казва Гугъл по отношение на драйверите на Лайн 6 за Уин 64 бит :)

Има съществена вероятност проблема да идва и от USB порта и БИОСа на машината - защо не пробваш през биоса да настроиш някакъв Legacy режим на USB (стига да поддържа такава настройка)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^+1. Пробвай да направиш тази врътка с USB-то.

 

Не знам дали си гледал сайта на Line6, издирих два линка които може да са (или може и да не са) полезни:

http://line6.com/support/docs/DOC-4282

http://line6.com/support/docs/DOC-2085

 

Пробвай описаните стъпки, колкото и елементарни да звучат някои от тях, от време се оказва някакъв подобен и много тъп и дребен проблем. Ако и тогава не стане, пиши на съпорта на Line6, като подробно им опишеш какво се случва точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз намерих това , от сайта на лайн 6 , и ще го пробвам довечера и ще видя дали ще стане , ако ен ще им пиша , мерси момчета за съдействието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.