Jump to content
Българският форум за музиканти

Кое ви е любимото соло ?


Recommended Posts

Аз лично се колебая между три - Building The Church (Steve Vai) , xxxx (Yngwie Malmsteen) и Midnight Madness (Sinergy) . Между другото скоро очаквайте записи на тея песни .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми много обичам да свиря Free Bird нa Lynyrd Skynyrd.Супер приятно е :) Ама то на моменти си е баш импровизация :D

Иначе сякаш 1 седмица едно соло ми е любимо и го свиря като луда, после ми поомръзва и е на ред следващото.Ама не при всички песни е така все пак.

Иначе бих казала Led Zeppelin-Since I've been Loving you :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз няма да се изхвърлям. Металика - Fade to black, Seek and Destroy, Escape.

Иначе Satch Boogie, ама него още бая го позамазвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз няма да се изхвърлям. Металика - Fade to black, Seek and Destroy, Escape.

Иначе Satch Boogie, ама него още бая го позамазвам.

ми аз си оби4ам солата дето аз си измислям,не знам ,може би щото аз съм си ги измислял,а ако трява да назова група,на която си свира сола с кеф тва е металика.( е до колкото мога де) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз няма да се изхвърлям. Металика - Fade to black, Seek and Destroy, Escape.

Иначе Satch Boogie, ама него още бая го позамазвам.

Е , какво излиза- аз ли се изхвърлям ? Просто тези сола ми правят кефа докато ги свиря ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък се кефя на Сепултурските сола.Можеби поради факта че са доста странни като звучене :)

 

иначе разбирасе не ги мога всичките...

за солата на металика ..евала как ги мислят тея хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steve Vai- For the love of god ; Liberty

Joe Satriani Always with me always with you

Metallica- Nothing else matters :cheers:

 

И много други, но при тези изпитвам най-голямо удоволствие. Но и също много се радвам и на солата които аз сам си правя, можеби защото си ги изпипвам както аз си искам :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3. Edguy - Down To The Devil

общо взето всяко соло на Edguy ме кефи и си го свиркам,инъче на Rhapsody - Emerald sword, Marty friedman - Gimme a dose, Megadeth - I thought i Knew it all офф ами те са доста.Май ще ми е по лесно да кажа кое не ме кефи да свиря :cheers::happy:

 

 

ПП кефа се да свиря всичко що е мелодично(ако мога естествено да го изсвиря ;);) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Металика - Нотинг Елс, ЛТЕ - Парагам Шифт, Дрийм Тиатър - Лайнс ин дъ сенд, Гласгоу кис на Петручи и Хенд он Хард на Вай!! :blink:

Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Children of Bodom - Towards Dead End и на Hypocrisy - Reborn :blink: Също така и Турския Марш (Rondo Alla Turca) на Моцарт, като много мерси на EmchoDT че ми отвори очите за него - голяма зарибявка е! Ами...това е за сега, по-нататък надявам се и нещо по-добро да успея да изсвиря :blink:

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.