Jump to content
Българският форум за музиканти

Цял трак от новия ми албум


Recommended Posts

http://www.nalbantov...g_Full_Song.mp3

С участието на барабаниста John Wooten, койти свири и в албума ми от 2006

Надявам се да ви хареса!

Поздрави,

Дими

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно парче, браво! Нищо не може да се сравни с живите барабани и интеракцията с тях ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси момчета!

Трябва ли да вдигна малко соло китарата ?

Мисля че вниманието в момента е повече към соло барабана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина леко набива соло-барабанчето, но по-скоро може да се намали или да го барнеш честотно доста среди има, но слушам на работата на шибаните яйца. Ненормално е това, което си постигнал. Но стига хвалби. Кога ще има пеене... края разбива като идея. Излитам в космоса. А съвсем в края ми се струва че мелодията ми е позната, ама ха де. Не се сещам сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино парче тип Satriani със етно мотив :virtuoz:

 

Относно микса: Това все пак е МР3 и честотите малко лъжат, та нищо не мога да кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен , че е яко парчето , много ми хареса и края : нестандартен , но интересен в същото време

 

Аз лично не мога да преценя добре дали живите барабаните в това парче звучат по-добре от семплираните , които си ползвал в предишни парчета. Имаш ли запис със семплирани? Иначе фийлинга на живото свирене се усеща , заедно със всичките му брейкове и ходове, които са характерни само за добрите барабанисти и със сигурност звучи по - добре откъм перформанс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси момчета!

Трябва ли да вдигна малко соло китарата ?

Мисля че вниманието в момента е повече към соло барабана?

 

Може би съвсем малко, ама съвсем малко китарата напред. А соло-барабана според мен не е силен, а честотно не е съвсем правилно решен в контекста. Разбутай го малко честотно, ти знаеш как, но не го намаляй (според мен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва, според мен дигиталния нюанс по-скоро идва от двете акустични китари в панорамата.Соло китарата-перфектна, акцента и се усеща достатъчно според мен.Виждам, че си започнал да се притесняваш за силата на снера-ще ти върна съвета-прави си го както на теб ти харесва-винаги се получава. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри утро! Благодаря ви за отделеното време!

 

Като цяло не смятам да променям песента, нищо че за някой е пълнеж. За мен не е!

В следващи композиции се надявам да постигна по-добри резултати!

 

Благодарение на дигиталните звуци продължавам да свиря. А звука е въпрост на вкус.

Всеки ден чувам записи с лампови ампове за хиляди, които звучат дигитално.

 

Благодаря на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.