Jump to content
Българският форум за музиканти

малка.........


Recommended Posts

здравейте хора!

първо искам да кажа,че съм изключително щастлива от факта че попаднах на този форум,и то съвсем случайно,оглеждайки се за работа из нета:headbang:трябва да ви споделя,че като напишеш "работа музиканти" в google ,форума излиза на първата страница на търсачката!!

Много ви се радвам на всичките и ми е драго да се запознаем!!

няколко думи:

1)nickname:midnight sound(откраднах си го....от един албум на Flanger :godbless: ......)

2)Възраст:22....все още

3)Образование:клони към висше....

4)Вашият инструмент/и:пиано

5)Предпочитан музикален стил:предпочитам ги почти всичките

6)Вашият вдъхновител:в зависимост от периода...като започнем от "аз съм сънчо",минем през Бах и Рахманинов,и стигнем до Еrikah Badu,Portishead,Massive....в момента съм дълбоко вдъхновена от Svensson Trio....

7)Досегашни (не)реализирани проекти:за това мисля да отворя цяла тема,ама все още очаквам да ми дойде вдъхновението.....

8)Странични интереси:мързелуване и много филми

9)В кратце(или с две думи за вас самите):две са ми малко,но съм скромна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла. Svensson са готина група - истинска музика  :)

Добре заварила :)

Като заговорихме за Svensson ,да те попитам случайно да знаеш от къде може да се дръпне някой техен албум?В арена има само два,малко са ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се 4е се присъединяват нови и нови хора има надежда за музиката в България .Приветствам те с добре до6ла...и не ръгай много у форума 4е после болят о4ите :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
здрасти и от мен. пожелавам ти успешно оцеляване в морето от мъжка простотия тук :green:

Хахаха :D

 

Добре дошла и от мен... не, че се заяждам, ама като се търси в Гоошко с "работа музиканти", музикант.орг е на 7-мо място.

 

Първо прегрешение :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха ;)

 

Добре дошла и от мен... не, че се заяждам, ама като се търси в Гоошко с "работа музиканти", музикант.орг е на 7-мо място.

 

Първо прегрешение  ;)

Колега,не четеш внимателно!!! :stop:

Не че се заяждам, но седмо място е все още на първа страница!

Прегрешението отпада и не се зачита!!!! ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.