Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова изгъзица


Nikifena

Recommended Posts

http://www.soundtech.com/lightsnake/index.asp

 

So, $39.99 gets you a Soundtech Lightsnake USB guitar cable, which glows when you plug it in, and contains a tiny A/D coverter to take your guitar into your computer by magic. I have no idea if it works, but it sure does glow nicely.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо колко струва и изобщо продава ли се в България . Тарикатлъ .

Братя ! Да се обединим и да направим китара с инфраред-порт !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

мда, то си има китари с USB. Кво ли нема вече. Иначе този кабел не ми вдъхва много доверие де, кво требе да има вътре, един AD конвертор и некво чипче за предаване предполагам :think: , но конвертор 16/48 :godbless:

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре има буфер в багажника и усилватор 2х500 вата под седалката на шифьора.

За по-добър звук са го боядисали с фулмастер в черно и са му сложили зелена лепенка останала от корикомските яйца :godbless:

:headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

инфраред-а му е много ниска пропусквателната способност, трябва да прекарваш 8 битов моно звук и пак не се знае дали ще стане

 

инъче джаджата не е крайно лоша, лоу енд аудио интерфес... кат за тия пари толкоз :godbless:

 

виж блуутуут може да стане без проблеми тъкмо ще е без жица :headbang:

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кво му се чудите толкова, горе долу за същите парички гледах USB звукови карти, големи клкото флашката ми (някаде 5 на 10 на 35 милиметра) с изход за слушалки, микрофонен вход и line in. Пък това по него си няма жакове, какво пречи и да е по-малко. Ама тая простотия с мигането ми се вижда мноо тъпа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

побъркАха се вече, ми ето ви един пример, съвсем леко офтопик де: начи, купувам подарък ДВД от Била, марката е Елит, никога не съм я уважавал, ДВД-то плейва всичко възможно, отзад наблъскали изходи и входове като за световно, като между тех и SPDIF и АДАТ си представете, а тая история струваше некъде 60 леа, па и дистанционно и батериите в него, тия китайци като аспиринчета ги произвеждат сигур на конвейра. Като тръгнах да праа сметка кво има вътре за тия пари не ми излезе, сравнихме го с LG-то на бащата, което струва към 200 леа и само звука му е малко по-силен и евентуално конверторите ми се сториха по-читави :think:

 

ако си праим хоум кино шъ инвестирам само в некъв усилвател и конвертор, другото мое и да го сменям без да му бърша и праха :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като расъждавам на ум си мисля представяте ли си,

всяка струна на отделен трак и по един ауто тюн на всеки трак,

и тогава нема Вай Май всичките в джобчето голяма идиотия,

ама лошото е че някой ден кой знае какво ще измислят :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като расъждавам на ум си мисля представяте ли си,

всяка струна на отделен трак и по един ауто тюн на всеки трак,

и тогава нема Вай Май всичките в джобчето голяма идиотия,

ама лошото е че някой ден кой знае какво ще измислят :blink:

то това може и сега да стане, само че все пак музиката е преди всичко изкуство, дори да се стигне до такива крайности надали някой ще ги уважи :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.