Jump to content
Българският форум за музиканти

Bc Rich ASM 1 Pearl Black или Jackson JS1R Dinky


devlin

Recommended Posts

^^ Ами покани ни да хванем, покажи ни, отвори ни очите. Тука е без тва всички за жадни за знания. Така написано, горното изглежда като чисто заяждане.

 

Ами човека го вълнуват точно тея две китари и тва е...или му помогни, или не му пречи.

 

За да не е нацяло спам поста ми - поканата ми остава и към двама ви. Каня отворилия темата да дойде и да пробва едната от въпросните две китари. Дикенс ако иска нещо да ни показва и той да заповяда.

 

Без лоши чуства!

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дикенс ако иска нещо да ни показва и той да заповяда.

 

Благодаря за поканата, но просто няма как да "литна" до БГ-то :) И не смятам че не помагам с коментара си, друг е въпроса как се възприема от четящия го ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаксъна според мен е по-доброто решение и мисля че го продават тоя модел в xxxx. Това усилвателче не от най - хубавите и според мен ще е много по - добре да си вземеш Mustang 1,2 или Vox. Mustanga е на Fender и тези модели се продават в xxxx. Възможностите му са много повече от колкото на този Marshall, че и цената май е по-ниска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си този Джаксън преди година, и съм доволен от него. Не съм музикант ( и никога няма да бъда :crying: ), дрънкам си за релакс, така че не мога да ти дам компетентно мнение. Това което ме кефи в китарата е тънкия гриф. Адаптерите не са кой знае какво , но в сравнение с предишните ми китари ( Jolana galaxy и копие на Jackson Randy Rhoads , правено от някакъв майстор от Кремона), вкарва много малко шум, да не кажа почти никакъв. Когато си я купих бях наясно , че някой ден ще ги сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е калпав, дървото и то (това си го пише), а за тия адаптери няма смисъм да се коментира...

....После да не се чудиш що струните са ти на един пръст разстояние от грифа, състейн нула....

....що ми се счупи ръчката....

Май отиде малко твърде далеч :). Не че са цвете, но чак пък толкова....

Много по-лесно е да кажем, че просто свирят по-зле и не са така звучни като хубавите китари.

Но това май всеки го знае, никой не очаква да получи Gibson LP Standard когато купува копие за 400 лв.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.