Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се справям си китарата


Recommended Posts

Абе пич, нали тва се опитвам да ти обясня, между това твоето и "свиренето" има огромна разлика, още си много далеч от истината, научи нещо просто, но да го свириш уверено и вярно, пък тогава питай как е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ами мога да свиря цялата behind blue eyes уверено и без грешки обаче ми се стори твърде лесна затова исках да покажа нещо по трудно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

и ква е целта на темата? да покажеш как за 2 месеца си станал голяма работа ли???

:):):):) Пък това ако ти се струва сложно виж някоя песен на Петручи (опс, ти не го знаеш кой е :P ). Не съм казал че аз мога да свиря добре, ама целта тука е да си помагаме един на друг, не да си мерим пишките и да се хвалим

Редактирано от Overdrive
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ква е целта на темата? да покажеш как за 2 месеца си станал голяма работа ли???

:):):):) Пък това ако ти се струва сложно виж някоя песен на Петручи (опс, ти не го знаеш кой е :P ). Не съм казал че аз мога да свиря добре, ама целта тука е да си помагаме един на друг, не да си мерим пишките и да се хвалим

ей изядохте го момчето ...

 

@LOE за три години това соло дето си го постнал би трябвало да го знеш без особени дертове :P "Spirit carries on" ли е или се заблуждавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се заблуждаваш обаче в интерес на истината не го помня, напоследък не солирам особенно много, може би заради смъкнатата китара и дебелите струни, пък и то вече не е модерно да се свирят сола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ква е целта на темата? да покажеш как за 2 месеца си станал голяма работа ли???

:):):):) Пък това ако ти се струва сложно виж някоя песен на Петручи (опс, ти не го знаеш кой е :P ). Не съм казал че аз мога да свиря добре, ама целта тука е да си помагаме един на друг, не да си мерим пишките и да се хвалим

не, исках да получа съвети и да разбера дали изоставам или се движа добре.

излей си злобата на друго място

 

ебати ако на тва му викаш мерене на пишки моята би била страшно къса, разбирам да бях изсвирил солото от Child in time....

 

между другото когато го изсвиря въпросното соло ще бъда наистина доволен от себе си. ама на класическа не знам дали ще стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ти още не си тръгнал, пък питаш дали се движиш... схващаш ли, просто от това което си постнал поне аз не си правя извода колко си добре, а колко си зле :)

 

което се и очаква, вече ти казах ще минат години, ако ти потръгне ще си хиляди пъти по дбър отколкото си сега и въпреки всичко пак няма да можеш да свириш както ти се иска

 

мога единствено да ти препоръчам да свириш поне по 2 часа на ден вместо да се занимаваш с записване на някви бози и качването им с цел "обсъждане", като под 2 часа свирене се разбира сериозно и усърдно. Дори в най-сериозния вариант който е свирене по 7-8 часа на ден са нужни поне 2-3 години да станеш ДОБЪР имайки предвид че почваш от нулата.

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК е, препоръчвам свирене с метроном, упражнения за сила на пръстенцата и НАСТРОЙ я тая китара :killyou: , ще си развалиш слуха, не ти ли е по-кеф да свириш с настроен инструмент, мен би ме заболяла главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Свиренето е хубаво , когато е на настроена китара"

Аз

"Свиренето е хубаво , когато е на настроена китара"

Аз

 

 

 

 

алелеее да не ти викат прометей

 

 

са да кажа за пича-пич браво аз кат почвах и бях на два месеца още и акордите не знаех а са съм най добрия китарист в форума -така че не ги слушай другите кво ти говорат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Свиренето е хубаво , когато е на настроена китара"

Аз

"Свиренето е хубаво , когато е на настроена китара"

Аз

 

 

 

 

алелеее да не ти викат прометей

 

 

са да кажа за пича-пич браво аз кат почвах и бях на два месеца още и акордите не знаех а са съм най добрия китарист в форума -така че не ги слушай другите кво ти говорат

Не , бай Хой ми викат . Пък и ти уби рибата с това самочувствие ... ама знам ли може самоирония да е , може и така да го мислиш . Нал' тъй ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф, пак чисто по детски се почна по и без тва спамерската тема...

@Gee Tee Age - пич, рано, твъъъърде рано е за публични записи. Слушай бат' ти LOE. Като почнат да те канят да свириш в групи, тогава вече записвай и искай да ти обръщат внимание. Дотогава записвай за домашна употреба. Все пак раздела е "Авторска МУЗИКА", а не упражнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

са да кажа за пича-пич браво аз кат почвах и бях на два месеца още и акордите не знаех а са съм най добрия китарист в форума -така че не ги слушай другите кво ти говорат

Eха, дай да те чуем бе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.