Jump to content
Българският форум за музиканти

търся компетентно мнение


Recommended Posts

Мерси за помоща.Не очаква :headbang:

Ами добре faso разполагам с 350 лв. Можеш ли да ми препоръчаш нещо свясно и да подхожда на metallica.Всеки който може да помага приемам и втора ръка стига да е "мощна" китарката. :guitar:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и Скуайер не са лоши,аз имам един и да ти кажа че съм много доволен от китарката :guitar:

Иди там (райзин..),незнам къде е това(къде е това?)и разгледай.За това никой няма да ти иска кинти...

 

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помоща.Не очаква :greenangel:

Ами добре faso разполагам с 350 лв. Можеш ли да ми препоръчаш нещо свясно и да подхожда на metallica.Всеки който може да помага приемам и втора ръка стига да е "мощна" китарката. :guitar:

Поздрави

не искам да си налагам мнението но аз не съм фен на скуайър ... даже хич ... просто не са ми удобни .... имат по-добър саунд от стаг някъкси по - мощен ... но не искам да се наемам да ти казвам кво да харесаш ... твърде индивидуално е ... пък и не съм такъв "разбирач" че да те съветвам ... допитай се до някой друг .... Никифена е добра алтернатива ....съветвай се с него... разбира повече от мен ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да си налагам мнението, но ако твоя човек си зима бас за първи път по-добре да си земе някоя не чак толкова скъпа китара. Така като се понаучи какво иска няма да го е яд, че си е зел скъпа и не може да е промени :greenangel:

 

Като се научи да свири и тн ако иска и алембик да си зима :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих няколко така да кажа бройки за приятели и за мен на този як ефект

Човече ефекти ли правиш?

не искам да си налагам мнението но аз не съм фен на скуайър ... даже хич ... просто не са ми удобни .... имат по-добър саунд от стаг

Тук ми се ще да вметна,че за себеси сигурно си прав,но и баба си да включиш в пулта(например) ще звучи по-добре от Stagg!Колкото за Скуайер,те все пак са към Фендер и не просто защтото имам,а защтото знам какъв звук има смея да кажа,че са добри инсрументи.Естествено тук става въпрос за начинаещи,в един друг момент няма начим да не погледнеш на някъде другаде.

:):):):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако твоя човек си зима бас за първи път по-добре да си земе някоя не чак толкова скъпа китара...

Аз ти го казах същото по Кю-то! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много мнения и толкова различни съвсем се обърках.

Можета ли да ме посъветвате каква бас китара е най-удачна в моя случай.

Мерси :guitar: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова много мнения и толкова различни съвсем се обърках.

Можета ли да ме посъветвате каква бас китара е най-удачна в моя случай.

Мерси :guitar: :green:

Налазвай баса на IgniteAll и мирясвай най-накрая. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Stagg" или "Squire" - това са марките за начинаещ в България.Абсолютно не виждам смисъл да взимаш нещо по-скъпо - не се знае колко ще трае ентусиазмът ти,и може да се окажеш със скъп инструмент,който ще събира прах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси все пак ;)

Налазвай обявата:

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=11124

 

Стига да е запазен - баса определено си заслужава! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих няколко така да кажа бройки за приятели и за мен на този як ефект

Човече ефекти ли правиш?

не искам да си налагам мнението но аз не съм фен на скуайър ... даже хич ... просто не са ми удобни .... имат по-добър саунд от стаг

Тук ми се ще да вметна,че за себеси сигурно си прав,но и баба си да включиш в пулта(например) ще звучи по-добре от Stagg!Колкото за Скуайер,те все пак са към Фендер и не просто защтото имам,а защтото знам какъв звук има смея да кажа,че са добри инсрументи.Естествено тук става въпрос за начинаещи,в един друг момент няма начим да не погледнеш на някъде другаде.

;);):(:P

хм ми съвсем скоро свирих с такъв в пулт и звукът хич не беше лош .... скуайъра е с по-силен звук просто ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.