Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся две схеми


kokowoz

Recommended Posts

Здравейте може ли някой да ми даде схема на свързване на електрониката на китари тип "Les Paul" .

Също търся и схема на един БГ дистер (ако не се лъжа беше производство на Сливен) метална жълта или кафеникава кутия, три потенциометъра volume, tone, dist. Незнам дали се се6та някой, но преди години бе6е много 4есто сре6тан (нямам неква снимка от едно време на който да го има ина4е 6тях да постна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и що не си направиш дистер по схема на някой хубав и известен или ако имаш български да му сложиш нова електроника, ами се занимаваш с лайна???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли някой да ми даде схема на свързване на електрониката на китари тип "Les Paul" .

Също търся и схема на един БГ дистер (ако не се лъжа беше производство на Сливен) метална жълта или кафеникава кутия, три потенциометъра volume, tone, dist. Незнам дали се се6та някой, но преди години бе6е много 4есто сре6тан (нямам неква снимка от едно време на който да го има ина4е 6тях да постна).

За първото в гугъл пиши : "Les Paul Wiring"

 

За второто - списание "Млад Конструктор".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и що не си направиш дистер по схема на някой хубав и известен или ако имаш български да му сложиш нова електроника, ами се занимаваш с лайна???

Скоро като се рових в нас се натъкнах на такъв дистер, който си бях правил на времето, но пове4ето му 4аркалъци ги нема6е (закво съм ги махал не помня) и затва ре6их да питам ако някой има схема да си го пооправя. А 4е не става за ни6то и аз го знам. Просто като сантиментална стойност, ни6то пове4е. В крайна сметка преди запо4нах с такъв дистер. Тва е :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За второто - списание "Млад Конструктор".

Да верно 4е в сайта намерих платката страна пъте4ки - същата е но немам схемата или платката страна елементи

Мерси за съветите - и за Les Paul намерих квот ми требва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Също търся и схема на един БГ дистер (ако не се лъжа беше производство на Сливен) метална жълта или кафеникава кутия, три потенциометъра volume, tone, dist.

Ха! Това описание ми е страшно познато! Навремето и аз дрънчах с такъв "шумоизкривител"! :greenangel: Много old-school black metal звучеше! Всъщност даже още го пазя в нас - като се прибера довечера ще го снимам и ще постна да кажеш дали е същия за който говориш! :cheers:

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

! Всъщност даже още го пазя в нас - като се прибера довечера ще го снимам и ще постна да кажеш дали е същия за който говориш! :D

Дай да видя, но сигурно е той стария познайник :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
! Всъщност даже още го пазя в нас - като се прибера довечера ще го снимам и ще постна да кажеш дали е същия за който говориш!  :)

Дай да видя, но сигурно е той стария познайник :)

Вчера нямах време да го снимам, ама ето сега ви го показвам тоз моя стар, олд-скуул дзвер:

deathryches_11.jpg

 

deathryches_12.jpg

Кажи дали е същия за който говориш! :)

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

! Всъщност даже още го пазя в нас - като се прибера довечера ще го снимам и ще постна да кажеш дали е същия за който говориш!  :P

Дай да видя, но сигурно е той стария познайник :D

Вчера нямах време да го снимам, ама ето сега ви го показвам тоз моя стар, олд-скуул дзвер:

deathryches_11.jpg

 

deathryches_12.jpg

Кажи дали е същия за който говориш! :headbang:

даааа ... и аз имах такъв , ама ми го скраднаха . <_>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

deathryches_11.jpg

 

 

Кажи дали е същия за който говориш! :headbang:

:( Хе-хей направо ме удари на носталгия :)

Да то4но за това звер4е говорих :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Хе-хей направо ме удари на носталгия :(

Да то4но за това звер4е говорих :bravo:

А намери ли си схемата на дзвера или да го изкормя и да ти снимам и вътрешностите? :twisted: :bravo:

П.П. Дори бих ти го дал на заем, да му направиш аутопсия в името на науката, ама после си го искам в същото (или по-добро :) ) състояние, че и за мене притежава голяма сантиментална стойност! :inlove: :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А намери ли си схемата на дзвера или да го изкормя и да ти снимам и вътрешностите? :twisted: :headbang:

П.П. Дори бих ти го дал на заем, да му направиш аутопсия в името на науката, ама после си го искам в същото (или по-добро :P ) състояние, че и за мене притежава голяма сантиментална стойност! :inlove: :headbang:

Ами схемата не мога о6те да намеря, но се надявам някой да ми я прати от списание Млад конструктор бр. 6/2000г - писал съм в некой и друг форум. Поне засега незнам дали да си играе6 да го отваря6, ама ако ти се играе и има6 врем нема да ти се разсърдя :D

Само като се сетя как съм му се кефил преди направо :godbless: Даже за пръв път когато "излезнахме на сцена" се справи перфектно :bravo::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне засега незнам дали да си играе6 да го отваря6, ама ако ти се играе и има6 врем нема да ти се разсърдя :headbang:

Ок, ако ми остане време може да вляза в ролята на патолог довечера или най-късно утре сутринта и ще му направя аутопсия на дъртия звяр с цел документиране! :twisted: Не знам до колко ще ти свърши работа, но поне визуално да имаш представа за подредбата на вътрешностите! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ех.. наистина нямах време да го изкормя като хората дистъра, ама поне само без капак го снимах:

pic1

pic2

pic3

pic4

:think: не знам... дано да ти свършат няква работа.

:godbless: П.П. сега забелязах - на pic4 - 4е една бяла жичка си виси просто ей-тъй, мухаха! Демек не е свързана никъде. :godbless:

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.