Jump to content
Българският форум за музиканти

Акустична китара Maxtone WG-4100


nemour

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам едно въпросче за тези, които искат да коментират, другите могат и да не четат:

 

Предложиха ми от магазин Gemamusic (София) акустична китара Maxtone WG-4100

 

Eто и снимка: http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1609/196874959720341134771314639377H3uKQt3PTASnfbYjVvoC.JPG

 

Можете ли да коментирате нещо по въпроса? Дали си заслужава и какъв звук ще вади според вас? Можете да имате предвид, че се търси китара за начинаещ.

 

Благодаря за искрените отговори (хапливите забележки няма да бъдат оценени)

 

Поздрави!

Редактирано от nemour
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера как би се доверил на някой напълно непознат. Въпреки, че повечето хора във форума са коректни, аз не бих се доверил на сляпо, защото всеки е с различен вкус. По-добре да потърсиш музиаклен магазин, който ти е наблизо. В най-лошия случай си пускаш клипчета от ютуб с тази китара и търсиш ревюта.

Редактирано от polaris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да ти бъда полезен. Доста често посещавам този магазин и съм свирил на тези китари. Произведени са в Китай и без да са някакво изключително постижение са съвсем прилични за ниската цена, на която се предлагат. Тези китари могат да бъдат намерени на нашия пазар под различни имена, това е без значение. Подходящи са за начинаещи - даже да не станат кой-знае какви китаристи, вложените средства не са големи. От същия магазин може да купиш и прилични струни за китарата (добре е да са по-тънки, като за несвикналата ръка на бъдещия китарист).

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да ти бъда полезен. Доста често посещавам този магазин и съм свирил на тези китари. Произведени са в Китай и без да са някакво изключително постижение са съвсем прилични за ниската цена, на която се предлагат. Тези китари могат да бъдат намерени на нашия пазар под различни имена, това е без значение. Подходящи са за начинаещи - даже да не станат кой-знае какви китаристи, вложените средства не са големи. От същия магазин може да купиш и прилични струни за китарата (добре е да са по-тънки, като за несвикналата ръка на бъдещия китарист).

 

Мерси за изчерпателното инфо. Беше изключително полезене! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.