Jump to content
Българският форум за музиканти

Led Zeppelin issue


Recommended Posts

Здравейте! Голям фен съм на Led Zeppelin и от доста време се ровя в youtube с надеждата да открия нови за мен изпълнения на живо. Обаче! Преди известно време открих това чудо - "http://www.youtube.com/watch?v=79t_zmalSCk" и така и не може да ми излезе от главата. Изпълнението е великолепно дори и с това кчество на звука. Става въпрос за пиратски запис от концерт, състоял се най-вероятно (според описанието на клипа) преди издаването на Led Zeppelin IV т.е. преди декември 1971. Доста търсих но не успях да открия нищо по въпроса. Всичко, което излиза за тази песен е от 1977 година(за съжаление тази версия не ми допада много). Много ще се радвам ако има някой запознат със случая да ми каже поне от кой концерт е. Разпитах дори и човека качил клипа в youtube, но той ме отряза като сподели, че това бил много стар запис предаван от ръка на ръка само на приятели и не само че не сподели с мен песента(в което не го упреквам това си е негов избор..), а дори на даде никаква информация за записа. Умолявам всеки, който знае нещо да драсне тук или на лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

глупости - всеки 2ри дриш качва измислени "неоткрити" записи на някоя от големите групи, които чичо му ги е правил тайно в студиото докато продуцента отишъл да пишка.

като имам време ще се заслушам във версията да видя от кой бутлег е точно - такива има бая обаче, така че може да го направиш и ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Прочети книгата за цепелин, ако не си я чел. Там най-вероятно пише.

Здравейте! A може ли някой да каже, книгата Led Zeppelin - чукт на боговете от къде мога да я издиря?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети книгата за цепелин, ако не си я чел. Там най-вероятно пише.

Здравейте! A може ли някой да каже, книгата Led Zeppelin - чукт на боговете от къде мога да я издиря?

http://www.helikon.bg/books/52/643181_led-zeppelin---chukat-na-bogovete.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.