Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за кубе


Veli345

Recommended Posts

Знам че има много такива теми и предварително се извинявам за изгубеното ви време ;дд но съм си избрал едно кубе за което няма много демота и не мога да си изградя мнение за него въпросното кубе е Cort MX30R ето и снимка My link

 

ако някой е свирил с това кубе моля да сподели мнението си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта на това ми писание е малко да се усетите, че тук е форум за музиканти, а не за продавач-консултанти. За тази цел във всеки един магазин си има персонал, който е нает да ви обърне внимание, което все още е безплатно. Тук всеки има своето мнение и това не е в помощ за вас, защото с гледане, кучето касапин да е станало! Вместо да губите и вашето и нашето време с тотално ненужни теми за този форум, моля, станете от компютъра си, отидете до най-близкия музикален магазин ...
- брат Игнат

 

Герги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в най-близкия музикален магазин няма такива екстри има само стаг боклуци.. и трябва да пътувам до варна за да го пробвам и затова питам дали си струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да разберем дали си струва трябва да кажеш на каква цена се продава,а и ако ще си купуваш кубе по-добре да е роланд,фендър,ориндж,маршал нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^

 

Първо: Защо цената трябва да е определяща?

Второ: Защо заби Roland и Fender под един знаменател с Orange и Marshall?

Трето: Човека иска това кубе ... ми да ходи да го пробва...

 

.. аман от капацитети

 

Отивам да се самонакажа!

Герги

 

P.P. : Не разбрахте ли,че иска Cort, а не Stagg боклук ...

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Герги, иди до Варна и пробвай дали ще задоволи твоите лични изисквания.

Например на мен не ми задоволява изискванията ми. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то и на мене не ми се струва най-добрия вариант но нямам възможности за нещо много по добро като marshall mg30dfx примерно просто си търся кубе 30 вата най-малко и с глава 10 най-малко за около 200 -300 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по непрофесинално свирене -става ...завмомента най-голяма изгода има в "комбо" -една лампа която имитира истински лампов усилвател е не е същото но става . Провери ТУК цените първо ,защото тука са без "пренадценките" на шибаните магазини които са с по 100 лева попринцип ,че и горница. Има комбо за по 70 евро 15 вата които са ти предостатъчни да си направиш дома -"студио " ,което да начеше крастата а за макрата наистина за да избереш трябва да чуеш дали на теб ще ти допадне звученето независимо дали е джак-дани или огиндж или кай ченг пенг ...под 1000 знай че всичко е серийно производство а не зглобявано част по част от специалист ,така че ...казвам го да го имаш напредвид ,айде успех с избора !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.