Jump to content
Българският форум за музиканти

Всяка седмица , нов трак


Recommended Posts

За целия микс + мастеринга използвам само една програма Fruity Loops Studio 9

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Все по-добри са ти парчетата, браво! Но тук 99% от форумниците не слушат\ме такава музика. Аз си падам по електроника, но не точно такава, а по-шашавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-добри са ти парчетата, браво! Но тук 99% от форумниците не слушат\ме такава музика. Аз си падам по електроника, но не точно такава, а по-шашавата.

:thx: То е ясно, че тук почти всички слушат метъл :rocker: В интерес на истината и аз дълги години съм слушал метъл и то от тежки неща като Слипнот , Корн .... да знам, че има и по-тежки неща, там дето се дерат по 5 минути като някакви прасета. Аз тази музика не я разбирам вече, а и не искам да я разбирам. Все пак хубаво е всичко да има някаква мярка...Та така, взех да олягам с времето и макар да съм само на 25 години и все още тестостерона да извира като вулкан от тялото ми, някак си предпочитам по-малко дисторжън вече, а и тези по-шашави неща за които говориш ( предполагам, че говориш за разните хаусарски щуротии ) не са за мене вече ... но за всеки влак дет се вика си има пътници. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Едва ли на всеки ще му хареса всичко,но ти си авторът и ти решаваш как да звучат композициите ти.Продължавай на пред :thumbup:

 

Между другото искам да те попитам с коя програма си правиш видеото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли на всеки ще му хареса всичко,но ти си авторът и ти решаваш как да звучат композициите ти.Продължавай на пред :thumbup:

 

Между другото искам да те попитам с коя програма си правиш видеото?

:thx:

 

Видеото го правя с windows movie maker Ако си с уиндоус лесно ще я намериш, понеже е вградена програма, а и е лесна за употреба

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Със следващия трак искам да пожелая на всички новия президент да е ок с народа и народа да бъде ок с него и призовавам всеки да гласува. А като стана въпрос за народност

е най-новия ми трак, който включва в себе си и фолклорни мотиви . Енджой ит :) Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Друм и басчето ми хареса, доста е игриво.Важното да се ръчка и да се твори, пък всеки със вкусовете си.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се , че ви е харесало :pray:

 

Още е рано за албум . Нека се понасъберат поне 15 парчета , от които да бъдат отсяти 4-5 и тогава ще му мислим избощо дали да правим такова нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

е най- новият ми проект . Доста по натурално звучене има в сравнение с предишни неща , които съм качвал

 

Приятно слушане ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да коментирам съдържанието - така си го усещаш ,значи така трябва да е. (говоря за последния трак)

Обърни внимание на на динамиката на парчето, велоситито на пианото и останалите инструменти - няма я никаква особено когато работиш с акустичен звук е много важно това да не ти остава на заден план.

Също така панинг, всичко ти е в центъра и е с почти едно и също ниво като сила.

Имам някак си пластмасов звук, обърни внимание на ефектите които ползваш.

Когато работиш с акустични инструменти на компютър -опитай се да не поставяш всеки удар на бийт -много е квадратно и нереално, размести (по -принцип леко изоставане, може и по друг начин разбира се.)

И тоя хи -хат в ляво дето ти е на всеки бийт също допринася за по горе казаното.

Това е общо взето. Желая ти успех и развитие :thumbs_up:

 

бтв Какво си използвал за соло виолата ?

 

Поздрави

Иво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.