Jump to content
Българският форум за музиканти

За Метеор и Стагг


Recommended Posts

Какво ще кажете за Meteor Crash 16" Brass и на каква му е нормалната цена. Щото съм си намерил един такъв за бартер.

И решил съм да си взема Stagg 14" crash medium briliant (щото го чух)

и да пробвам и с едно сплешче... струва 35 лв. (кво толкова :greenball: )

 

ама... тия Стагови си блъскат на тенекия и това си е :virtuoz:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа май точно китайците не ми харесват, пробвах един два... ама нещо ... но може и моята преценка да е грешна.

Но повече ме интересуваше за Метеора какво мислите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метеор-а е от средна надолу класа на Мейл, но ако питаш мене е 100 пъти по-качествено от Стаг. Имам немръднал от 1992 година райд Метеор, който е отнесъл и доста бой... Ако някой е чувал за Стаг на 14 години, още здрав и читав, моля за обаждане! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meteor-а е доста здрав . нормална цена- ми примерно не повече от 150 лева,аз евентуално бих се замислил ако ми го дават за 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за 100 лв. ми го предлагат но може и бартер. Та и аз се чудя. Щото пък чинела си е здрав и със сигурност ще го ползвам доста време. Ама мисля, че за 100-130 лв. Може да се намери някой Z или Paiste, което е по-добрия вариант :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стаговете не ми харесаха само китайците. Другите в повечето случаи вадеха доста добър звук (зависи какво се търси). Моя съвет е да се вземе по-висока серия на стаг за около 100-120 кинта (фуриа, мира), или поне DH и то от по-дебелите, не6то по-рок, но задължително да се огледа за шупли и цепнатини, на тях това им е проблема, не всичките са с едно качество и затова се чупят! При добър оглед са намалява риска, но никога не се знае, успех!

 

И чинела и здрав да е бил пак се чупи, и друг се купува, и нека купения последен да е за барабаниста български и беден, здрав и наистина последен!

Казах!

Y Y

Y Y

Y Y

Y Y

Y Y Y

Y Y Y

Y Y Y

Y

Y

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм си намирал :greenangel: . Разбира се втора или (н-та) ръка. Аз лично предпочитам да си купувам само втора употреба. Това със стаговете ще е нова проба :virtuoz: и да се окажат "новите" Трова :virtuoz:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.