Jump to content
Българският форум за музиканти

съвет за саунд карта с миди инпут


Karamanski

Recommended Posts

Здравейте!

Мой приятел трябва да закупи саунд карта за да може да прави музика сам, но тя трябва да има миди порт, защото той си има корк па 800 и не иска да си купува миди клавиатура след като може да ползва него.

Моите познания стигат до тук! Дайте съвет за такава карта в която може да включи синтезатора, но проблема е, че може да отдели до 300 лева.

Лично на мен не ми се струват сигурни преобразуващите кабели от миди към usb, но съмнението ми се дължи на липсата на опит.

Благодаря предварително всички съвети са добре дошли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по принцип ли му трябва картата или най-вече заради порта? Защото натъртваш доста на порта, а ако е само заради него, доста нерентабилно решение ми се вижда.

Ако има интернет приятелят ти, не е лошо да почете из форума, да се ориентира и с насъбраните знания да си прецени кое ще му върши най-добре работа според нуждите му. Много малко друга информация си дал иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет приятел!

Този мойприятел е също незрящ и ако можеше нямаше аз да пиша тук за да моля за съвет.

Ще опитам да преформулирам въпроса за да избегна подобни отговори

Моля споделете най-удачния вариант чрез който синтезатор корк па 800 може да се ползва като миди клавиатура, но да не надхвърля 300 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е така. Разбира се, най-евтиното решение е Asio4All драйвери тук. За по-добър саунд и по-малка латенция - саунд карта. Тук в сайта доста често се продават добри евтини саундкарти, които могат да свършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.