Jump to content
Българският форум за музиканти

Неравноделни тактове


Recommended Posts

На някой случайно да му се намират неравноделни тактове за YAMAHA PSR 350. Има флопи и доколкото знам файловете дет ги имам като тактове са формат .STY...

 

Моля помогнете :happy::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай ми е-маил да ти пратя.Имам много стилове които предполагам че ще тръгнат на твоята ямаха.На моя Роланд тръгват безпроблемно,типа им е STL.

Кажи ми само какви предпочиташ,щото има много равноделни-dance,latino,pop,rock.....

За съжаление неравноделните са гръцки,кючеци,сиртаки....но нищо българско.Затова и аз съм пуснал тема по долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братп,мисля че тези стилове няма да тръгнат на твоята свирка.Един познат ме светна че разликата STL и STY e съществена и няма да можеш да ги плейнеш.Пробвай все пак де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори без да искам съм написал за 2/4-вартито 4е е с първо удължено

исках да напиша за 7/8 4е е с първо удължено а имам и обикновенна ръченица. извинете че съм ви накарал да си блъскате главите толкоз много.

 

 

 

а м/у другото тея от саита със STY разширенията.....хм тц не тръгват ;):P :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори без да искам съм написал за 2/4-вартито 4е е с първо удължено

  исках да напиша за 7/8 4е е с първо удължено а имам и обикновенна ръченица. извинете че съм ви накарал да си блъскате главите толкоз много. 

 

 

 

а м/у другото тея от саита със STY разширенията.....хм тц не тръгват :P:blink:  :wall:

 

Няма нищо :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

дай един е-маил и ще ти пратя стилове за ямаха...нямаш грижи...не знам точно какви имам но каквото имам ще ти пратя!ако искаш за роланд имам доста повече инфо и мога да ти дам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
дай един е-маил и ще ти пратя стилове за ямаха...нямаш грижи...не знам точно какви имам но каквото имам ще ти пратя!ако искаш за роланд имам доста повече инфо и мога да ти дам!

А да имаш идея как се качва стил в Yamaha DGX-305 през USB ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ямахата...ръчкай докато забие компа и клавира и ще разбереш как става...аз така правя!!!!:greenangel:

Посветих вечерта си вчера да си играя. Странното е, че софуерът, който върви със синтезатора има избор на стилов файл, но упорито отказва да позволи качването му на флаша на синтезатора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.