Jump to content
Българският форум за музиканти

Съхранение на микрофон


Recommended Posts

Сори за офф-а, ама доволна ли си от тоя красавец? Щото е доста красив ама дали си върши работата както трябва? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ivan, при моят микрофон дунапрена е залепен за мрежата и няма как да го пера :):-( .

 

Обикновено е залепен само на няколко места и то с много финни точици,трябва да усетиш къде са и да внимаваш при първото сваляне.

Ако е изцяло залепен,няма да стане.

Не те съветвам да го правиш,казвам аз как процедирам,ако ти се вижда приемливо,опитай.

Особено ако пееш в клуб или място където се пуши,след това остава една тежка,трайна миризма,с която аз така се справям :)

Иначе във времето всяка решетка се износва,но винаги можеш да си купиш нова,продават се отделно.

И трябва да се пази микрофонът от удари,падане,за което служи калъфът с нещо меко вътре,в моя има едно пликче с въздушни мехурчета,пазят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

toshevski,

от всички микрофони, които пробвах при покупката този ми пасна най-добре.

Имаше само един, с който звучах по-добре, но той първо беше кондензаторен, второ - с около 100% по-скъп, което не можех да си позволя, а и това ми е първия микрофон все пак. Малко съжалявам, че не пробвах Бета58, но съм пяла с 58 в демо студиото и смятам, че с моя звуча по-добре.

 

Ivan,

все още няма нужда от пране, а и не ми се струва разумно да го разлепвам, защото предполагам, че ще се разтегли и после - няма оправяне. :rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хидрофобен - т.е. "гони" влагата

офф, (сори...):

 

само аз ли не разбрах за какво стана дума тук? спиртът не го е страх от водата, мисля... даже много хубаво си се смесват, някой химик да каже... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.