Jump to content
Българският форум за музиканти

LSR Tuners


bustard

Recommended Posts

За тези които не знаят какво е това :

head.jpg.

Някой знае ли дали се продават в БГ и ако да, къде?Харесва ми как изглеждат тези тунери и се замислих да си взема едни.

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България не съм виждал да продават, но намерих това.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/BLACK-LSR-TUNER-JACKSON-ROSWELL-RHOADS-/110707830211?pt=Guitar_Accessories&hash=item19c6b36dc3

 

Става въпрос за един. Пращат и до България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1=99$ :surprise: :surprise: :surprise:

Това не е ли малко странно,обикновено не се ли продават по 6 :surprise: ?

На мен ми трябваше първа употреба за King V-то, да е по-мъстейнско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм ги преди и са удобни, но на мен ми харесва как шзглеждат, и без това съм с флойд :greenball: !

Но 600 $ за тунери не мога да дам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък отнякъде да изникнат някои ментета, 100% не си единствения, който иска такива.

А като са ти заключени струните, няма и да ти пука толкова, че не са истински LSR. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли кои заключващи тунери според вас са по-добри - Schaller или Sperzel? Цените са около 80 афро за първите и около 110 афро за вторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sperzel май не се закрепват с винтчета и просто... стоят така на китарите. :blink:

Иначе Schaller М6 са добри.

 

Sperzel нямат винтчета, но не стоят просто така на китарата. Имат малък пин, който се набива в главата на грифа, за да не превърти ключа.

Виж ТУК

На синия ключ в долния ляв ъгъл на снимката ясно се вижда. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тия цени на ключета бе :hysterical: :hysterical:

Аре стига глупости. Ман Шалер заключващи - ползвам такива от доста време и съм супер доволен. И те верно са по 100тина ефро, но на фона на тия LSR цената е доста добра и качеството е доказано ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Да, май на тях ще се спра, като продължда ъпгрейда.

 

Тия ЛСР нещо много странни ми се виждат, а цената е fuck my brain просто. Sperzel-ите много странно стоят на главата, но най-кофтито е, че се виждат старите дупки от долу и е грозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересуват компактни и леки ключове потърси Gotoh Stealth - цената е значително по-ниска от LSR, а качеството е поне толкова добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.