Jump to content
Българският форум за музиканти

Относно закупуване на китара от чужд сайт


go6o0802

Recommended Posts

Поръчвал съм директно от Томан и досега не съм имал проблем. Ако пазариш директно, при евентуални проблеми нещата се оправят много по-лесно, имаш си човек който ти е обработил поръчката и можеш да комуникираш с него по всяко време. Имаш 3 години гаранция от Томан, до 30 дни след получаване на стоката можеш да я върнеш и да си получиш парите обратно, директната поръчка идва доста бързо и можеш да проследяваш пратката. Вярно е, че транспорта е 30 евро, но според мен ако се купува скъпа стока си струва да се поръча директно.

Редактирано от TheKhan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно защо ли моите поръчки в Динакорд пристигат за двайсетина дена? И не знам в някой от двата магазина да се обажда жена. Аз контактувам само с този на Петте кюшета и до този момент не съм имал проблеми. Последната поръчка беше за едно баскомбо на Ампег, което пристигна точно за 18 (осемнадесет) дена. Една малка подробност при поръчките, до всяка цена в каталота на Томан има три "парички", трябва и трите да са зелени, соето значи гарантирана складова наличност и бърза доставка. Даже една от тях да е жълта, доставката се забавя осезаемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретно за Томан виждам че продават най-новия стандард 2012-та, а 2008-ма не...аз затова питах за другия сайт-а и цената изглежда най-добра от всички други сайтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно защо ли моите поръчки в Динакорд пристигат за двайсетина дена? И не знам в някой от двата магазина да се обажда жена. Аз контактувам само с този на Петте кюшета и до този момент не съм имал проблеми. Последната поръчка беше за едно баскомбо на Ампег, което пристигна точно за 18 (осемнадесет) дена. Една малка подробност при поръчките, до всяка цена в каталота на Томан има три "парички", трябва и трите да са зелени, соето значи гарантирана складова наличност и бърза доставка. Даже една от тях да е жълта, доставката се забавя осезаемо.

 

 

 

Това е защото не се обаждам в магазините, а в централния им офис. Телефоните са на сайта им. Когато ходих до техния магазин в Дружба ми казаха, че за поръчки да се обърна към "централния им офис", който е пак там но отзад в съседната сграда.

И после започваш да чакаш, чаакаш, чааакаш, чаааакаш...!?!..! :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало не мен ми идват за 2 дена ако говориш за мюзик лърлд поръчвай http://www.musicworld.bg/bg/c_2725/Music_Instuments.html от тук !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.