Jump to content
Българският форум за музиканти

Epiphone Les Paul


bokitooo

Recommended Posts

Колеги,и аз свиря с Epiphone но от старите корейските дет са от ръчичка пипани и треа да ви кажа че немат нищо общо с тея дет сега ги правят.Пич продай го този на некой будала и са мушни в ebay и търси епифони преди 1998и гледай да е корейски.Гарантирам ти че ще си доволен.В пъти са по добри от новите но мн трудно се намират. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Честно казано не ми се занимава отново с търсене по интернет, после доставки и така на татък.Сега ще си поръчвам ново копче, но не знам какво точно трябва да е за тази китара.Някое от двете: Това или Това става ли за моят модел.Ако някои знае ще съм му много благодарен да ми каже кое от двете става и кое е по-добро ако и двете стават.Моето се превключваше м/у 3 позиции.Treble, по средата и Rhythm.Моля, ако някои знае и е 100% сигурен да ми каже.Благодаря предварително.Мога да кача снимка и на моето ако е необходимо за да разберете, но смятам че всички са подобни и не е нужно.

Редактирано от bokitooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не ми се занимава отново с търсене по интернет, после доставки и така на татък.Сега ще си поръчвам ново копче, но не знам какво точно трябва да е за тази китара.Някое от двете: Това или Това става ли за моят модел.Ако някои знае ще съм му много благодарен да ми каже кое от двете става и кое е по-добро ако и двете стават.Моето се превключваше м/у 3 позиции.Treble, по средата и Rhythm.Моля, ако някои знае и е 100% сигурен да ми каже.Благодаря предварително.Мога да кача снимка и на моето ако е необходимо за да разберете, но смятам че всички са подобни и не е нужно.

И двете стават, за китари тип LP са и са трипътни.

А кое е по-добро е въпрос на личен избор (и двете са горе-долу еднакви).

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 2003 се произвеждат в Корея,после известно време в Китай и Корея и от 2005 всичкото Епифон е от ПРС... :girl_witch:

Някои съфорумци смятат ,че китайския Епифон не отстъпва на корейския ,аз лично смятам че новите китари произведени в Народна Република Китай все още не са достигнали нивото на корейските ,както и корейските не са достигнали щатските! :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.