Jump to content
Българският форум за музиканти

Casper - или призраци от миналото!


Recommended Posts

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)
Грешка, грешка :virtuoz:

 

Да знаете че имаше такава група и във Варна :virtuoz:

Ми аз за варнеската "Каспър" си помислих. Не са ли те? А ако са те, за6то на китарите не е Жоро "Металиката" ? :greenangel:

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз за варнеската "Каспър" си помислих.

Каспър от Варна с клавиристка?

 

:) не мой, брафчед.

Не бях обърнал внимание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука изкопах още някакво записче тип "демо/репетиция",още по-старо е даже от горните.Играх си да кача от касета на мп3,но касетката беше доста изстрадала - все пак се разбира за какво става въпрос.Освен гореизброените тук свири още един пич - Дани,който от близо 4 години е в Щатите,загубихме се и с него,д'еба...

 

Casper - Everything About You

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:greenangel: Ей Антонио,ще ме съсипеш бе човек!!!И това е много добро! :Много готина група си бяхте,ама к'во стана... :wall:

 

 

П.П....т'ва не е ли първото парче което записахте? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язък кущунски.... съберете се пак бе хора, свирете пак ;) Не ви ли е ясно че от свиренето отървия няма - рано или късно пак ще ви опре до големия джангър и ше ви е яд че сте прекъсвали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,радвам се,че са ви допаднали тези "усмивки от старите ленти"... Ще ми се да бяхме записали и нещо наше,ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Тонко, бате ти разби всичко децко в мен!!!!!!!!!!!!!!!Ще се поболея!!!!!!!!!!!!Какви времена бяха само!!!!!!!!!!!!!!На тия записи аз съм бил на 16 години е*а си колко време мина от тогава!!!!!!!!!!!!!!Евала момче ти разбули стари спомени у мен!!!Благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Охаа аз ще се радвам на тия моменти и за Вас момци! Евала за тва Word Up, знаех си, че KоЯн са гепили идеята от некъде да напраят кавър на тая песен, хахах :ph34r:

Евалата

песен кавър на '94 година е Уърдъпът в изпълнение на дъ Гън.

Та тия пичове го бруталясаха т'ва парче.

 

Много яки хави 'е що не съм ги чул досега върнаха ме по морета абитуриенски простотии. Що няма сега такива банди.

 

О неразумний юроде поради що се срамиш да свриш рокендрол,

а залиташ по шведски ма.. две каси, метал зон и прочее дилеи.

 

неска ровим из авторската !

 

 

:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

След като си имаме вече раздел "Кавъри" си позволих да си преместя тази тема тук - къде от носталгия,или пък заради това,че съм я пуснал преди около година,знам ли...

 

Както и да е,вече минаха 7 години от тогава (тези псевдо-записчета),за едно парче - близо 8,цяла вечност,еба ти... Това е единственото,което ми остана от тази група,за която давах толкова много.

 

Хвълете едно ухо,ако имате желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава само да туриш линковете на некои бял сървър,че има тука двама трима глезльовци дету само мрънкат че от дата-та само нанайци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.