Jump to content
Българският форум за музиканти

как се връзват спикони моля


Recommended Posts

моля по разбираşтите кажете ми как да си направя кабел спикон-спикон в смисъл как да го вържа моля....rudibass_action@yahoo.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си се заблудил

 

кабел как се прави взимаш 4жилен кабел, закачаш 4те жици за единия спикон, от другата страна закачаш другите 4 жици по същия начин (цветовете да съвпадат) и готово. ако сигнала се подава на 2 пина на спикона, тогава става и с 2ен кабел, нищо сложно, кво толкоз има да се пита?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако погледнеш внимателно на спикона, ще видиш че има номерца :cheers:

 

Освен че можеш да погледнеш можеш да използваш мултифункционалната търсачка гугъл. Ето какво излиза на 4то място:

http://www.crownaudio.com/pdf/amps/126986.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ти благодаря за тази информация...şте ми е полезна и занапред...а я ми обясни как стоят неşтата със тея ефекти...4е ме заинтигува...кофтито е 4е не съм у бг в момента ако може6 прати ми вси4ко което мое6 да направи6 за бас.. за да си избера тва онова става ли.....о6те един път благодаря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ти благодаря за тази информация...şте ми е полезна и занапред...а я ми обясни как стоят неşтата със тея ефекти...4е ме заинтигува...кофтито е 4е не съм у бг в момента ако може6 прати ми вси4ко което мое6 да направи6 за бас.. за да си избера тва онова става ли.....о6те един път благодаря...

Ами правя късъм ефекти. Кажи ти какво ти трябва като ефект и ще говорим :dance:

За сега имам готови сансампчета (виж подписа ми.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе бате де да знам и аз....свира със 6 струнен корт А6 и ме интересува саунда да ми е малко по добър като цяло по-грууви като 6типа да се 4ува ...6тото на разли4на паратура зву4а разли4но...а за кубе не мое да става вапрос 6тото патувам и не ми се мъкне достатъ4ни са ми баса и багажа затва некакви камиони и така...предложи не6то пробам и купувам веднага без пазарлъци и бради .тва е аре ....мерси мн о6те един път с уважение Гого

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тоя дистанс бокс какъв е ...верно мога да ти изглеждам неграмотен ама никога не съм свирил със такиа работи и са ми 4ужди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо не мога да знам какво искаш като ефект :P

Ти трябва да си решиш. Дистанс бокса е ди бокс със спиикър симулация.

 

Ако питаш мен си земи някъв процесор за момента колкото да има с какво да си играеш (те имат сякви възможности)

 

Бих ти препоръчал сансампа който правя (има го в подписа) повече информация за това какво е това ще намериш като кликнеш на подписа ми там дето пише сансамп от никифена ака бала дрън дрън ;)

Става за бас и за китара достатъчно добре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.