Jump to content
Българският форум за музиканти

Guitar Brothers...


EAmechaniX

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

:yes: Град, адрес, две имена, моб. тел. за връзка. Ще я пратя по Еконт.

Може и до поискване от офис на Еконт, който ти е наблизо. Т.е. до офис.

Пиши на Л.С.!

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Това ми е първата (и единствена ) електрическа китара, смея да твърдя, че друга от тоя модел много трудно ще намериш :greenball: . Надявам се да се харесате взаимно :girl_witch: !

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички , които честно казано осъществиха най-голямата ми мечта . Най-вече на инициаторите и на хората , които предоставиха наградата!! Сеедно сънувам . Благодаря ви много !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers2: :cheers2: :cheers2::rocker::virtuoz::headbang::metalist::music336::punk_guitar:ЧЕСТИТО !!!!!!!

ПОЖЕЛАВАМ ТИ НИКОГА ТАЗИ КИТАРА ДА НЕ ЛОВИ ПРАХ,АКО НЕ ПОДАРИ Я,ТЯ НАИСТИНА ЗАСЛУЖАВА САМО ДА СЕ СВИРИ НА НЕЯ ЗАЩОТО Е ПОДАРЕНА С ЛЮБОВ!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на печелившия!

Да си пазиш инструмента и най-важното, да се грижиш за него.

А на Краси, Вяра и всички други виновници за това събитие :godbless: :godbless: :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Освен китарата и останалите екстри, малкия китарист получава и един пловдивски дисторшън Rock Master RM-02, и едно импулсно захранване на 9v, подарени му от нашия барабанист Наско :happy:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

С оглед на това, че томоблотарията приключи и всичко изписано вече в темата ще е спамец, ще си позволя да спамна и аз (дочаках :greenangel: ):

Браво на организаторите! Е такива жестове ме карат да си го мисля, че в Бг наистина няма само злобари и понякога се упсява да се свърши нещо добро и полезно. Евала хора!

На късметлията - честитарес брат, със здраве, зор и пот да я ползваш китарата! Най-сърдечно ти желая успех и наистина ако ти мине мерака, не забравяй, че има и други твои набори в нужда :) , но се надяваме меракът ти и удоволствието от свирене да натежат ;)

Браво и на Игнатестия, че следеше до колкото може за спазването на регламента :cheers2: Евала Викторе :cheers2: :cheers2:

Редактирано от buy&sell
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получих китарата МНОГО се радвам наистина не очаквах че ще ми се случи нещо подобно!! Мерси на целия екип че изпълнихте една от най големите ми мечти !!! БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО !!!! :godbless::rolleyes::hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай една снимка да видят хората как си тичате с новата придобивка...или това или ще черпиш едно 100-200 човека спамери тука....ти избираш :punk_guitar::hooray::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

със здраве да си свириш! :)

а усилвател намислихте ли му, колеги? ;)

хващай сега поялника и си налепи един ruby amp :thumbs_up:

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.