Jump to content
Българският форум за музиканти

Абе Строежа рулс бе


Recommended Posts

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ЕВАЛАТА НА ПИЧА ДЕТО Е ПИСАЛ-ИВАЙЛО ТОНЧЕВ

не знам кой е но е в час

задължително да се прочете -поне според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на човека, добре подредена статия.

Евала, че ни светна да не издаваме на плочи. :)

Евала, че ни даде акъл да се свържем и с чужди лейбъли и да не разчитаме на родните.

Евала, че ни обясни как "арките" са по-евтини за групата от поръчването матричните дискове.

Евала, че ни подсети за интернет, ние мислехме да промотираме по поляните.

Евала, че ни посъветва да не си качваме песните в МР3 по фрий сървъри.

WOW! WOW! WOW! Много ценна информация, мерси!

А нещо ново има ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

нищо де ...добре е някой да казва нещата който знае....щото иначе то хубаво ги знае ама :)

 

опс изложих се...дабъл пост :blink: сори

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ме разби !?! Ми да как не сетих по рано! Още утре отивам да си купя празни дискове и кутики и още две записвачки. Леле това е гениално! :headbang::band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"...И ако наистина ви се прави нещо истинско, защо не опитате сами да издадете вашата музика..."

 

 

И ако иската вашата музика ,да е смятана за най-добра,да е възпроизвеждана най-много,да е с гарантиран успех при всяка проява... т.е. - да е слушана "истински"...що не си я слушате,в края на краищата,сами!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие като сте толкова отворени ...."Що не ходите на майната си"

Стойте си вкъщи пред компа и псувайте България....убитаци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте нареждали Тончев бре! Човека се опитва да помогне, ебаси. Тва, че всички знаете всичко, нищо не значи. Все ще свърши работа и ще помогне на някого, а според мен тва е важното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tupoto kopele благодаря за препратката. Наистина е полезна... Благодаря и на г-н Тончев за хубавата статия. А колкото до намирането на кусури -- винаги ще има такива хора... Що им се връзвате?.. Малките дребни човечета които все гледат в паничката на батко и после тихичко и тайно си шушукат зад гърба му . Внимание Хлебарки!-- не слизайте на тяхното ниво!

И една формула за успех от мен :

:blink::-(:-(:ph34r::blink: + :angry::angry::curse: = :wow: :evil: :wall: --- ГРЕШНО!

 

:violin: :guitar: :virtuoz::singer: + :cheers: :inlove: x :D:lol::dance::happy: = :green: :greenball: :green: --- ВЯРНО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.