Jump to content
Българският форум за музиканти

Абе Строежа рулс бе


Recommended Posts

А вие като сте толкова отворени ...."Що не ходите на майната си"

Стойте си вкъщи пред компа и псувайте България....убитаци

пшшшшффффффффф ееееееей я по-леко с тона. Нема да обиждаш колегите си от форума, юнак! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ай стига глупости ве...

На всички е ясно, че всичко зависи от няколко човека.

 

Кърт Кобейн да не би да бе най-добрият китарист и вокалист в света!?

 

Ама е знаел какво да прави. Е плаща с душата си накрая, ама така е... за да има равновесие в света.

 

Той и Били Гейтс наскоро се разжалва като най-богат човек в света, ама не можел да се поразходи на спокойствие и трябвало да бъде изолиран и т.н..

 

Всичко си има цена. Не само като пари.

 

Въпросът е да си уцелиш времето и мястото. Или да хванеш вълната и да изплуваш отгоре.

 

Компаниите умират. Демо-записите постоянно качват качеството си и вече не са никакви демо записи, а направо студийни.

 

Времето, времето приятели... То е в нас и ние сме в него... нататък го знаете.

Трябва да имаш какво да кажеш... защото много малко хора разбират от бързи пръсти, джаста-праста фънки груув, басо профундо, клавирни овертюри и пет октави диапазон на гласа...

 

Хората искат да им свириш, да им пееш.

Що мислите, че се навъдиха такива латино-диви като Марая Кери, Наталия Орейро, Шакира, Джей Ло...

 

Ми щото Тони Мотола (шефа на Сони-Америка) обича да чука пеещи латиноамериканки. Нашия Митко Пайнера... и той така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що мислите, че се навъдиха такива латино-диви като Марая Кери, Наталия Орейро, Шакира, Джей Ло...

 

Ми щото Тони Мотола (шефа на Сони-Америка) обича да чука пеещи латиноамериканки. Нашия Митко Пайнера... и той така.

А баш:lol:

 

П.П. Само не разсбрах, тея дето толкова много ги знаят работите, защо просто не подминат статията и темата и не спрат да се правят на най-големите отворковци.Статията си е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Абе искам да питам :blink: ....каква точно е разликата между матричните цд-та и "Арките" (shame on me)

Матричните се правят във Фабрика :( и самата матрица струва около 2000лв.,а другите са правени на комп.Ако съм в грешка моля по-миличко ме напсувайте :( Аз съм за самоиздаването,защото иначе нищо не правиш.Плюс това има фирми,които ти записват дисковете и ти правят щампите с/у нормални пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн. хубава статия- не открива топлата вода, но акцентира върху определени уловки, които могат да окажат негативно влияние, и избягването им

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно тези неща се знаят,

за мен обаче статията беше полезна с това ,че

Принципно тези неща се знаят

са систематизирани и изложени на достъпен език. :headbang::lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията е желязна. Не всички знаят как е най-добрия и изпипан начин по който да искаш да си покажеш музиката. Аз не знаех например - и не ме е срам, имах друга гледна точка по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.